Blog By Anett Heinam. Toetab Blogger.

Contact

Nimi

E-post *

Sõnum *

Naistepäev + filmid

Heii, loodan, et teil kõigil oli imeline naistepäev!
Minul möödus naistepäev väga hästi, sain lilli, olin oma parimaga ja vaatasin filme.
 Nädalavahetused on väga tühjaks jäänud ja seega on väga mõnus minna voodisse ja vaadata mõni hea film ära.  Eelmine nädal vaatasin filmi '' Fifty shades of grey''. Paljud käisid seda kinos vaatamas ja polnud üldse filmiga rahul. Kuna mina raamatut pole lugenud siis minu jaoks oli film väga hea. Lõpp oli ootamatu ja jään põnevusega uut osa ootama.
Eile õhtul vaatasin ära filmi ''Whiplash'', mis oli ka päris hea, kuigi mõned kohad venisid päris pikaks. Peale nende olen veel hunnik filme vaadanud ära ja nüüd on mõtted otsas, mis järgmiseks?

Eelmise nädala alguses tellisin endale Sportsdirectist uued spordiriided, ei jõua ära oodata sest koos riietega tuleb ka inspiratsioon end rohkem liigutada. Nädalavahetusel olid ilmad päris ilusad aga tuulised. Panin enda kõige õhukesemad riided selga ja ronisin õue. See oli ikka väga halb mõte sest terve tänase päeva olen olnud külma tundega ja peavalus. Loodan, et päris haigeks ei jää.

Vaheajaks mul plaane pole seega jään ootama teie filmisoovitusi :)

2 kommentaari

  1. Kust sa seda 50 shades of grey'd vaatasid? Tõmbasid arvutisse? Mäletad, kust selle leidsid? Ma ise kinno ei saa enam minna seda vaatama, kuna see nii halval ajal, aga tahaks ära näha ikkagi,

    VastaKustuta
    Vastused
    1. Tõmbasin siit http://thepiratebay.cr/ :) Ma sain hiina subtiitritega aga see ei häiri ja kvaliteet on ka hea.

      Kustuta