Blog By Anett Heinam. Toetab Blogger.

Contact

Nimi

E-post *

Sõnum *

Tangle Teezer Compact LOOSIMINE

Väga paljud blogijad ja youtuberid on harja kiitnud taevani. Erinevaid kirjeldusi lugedes nägin ma ainult sõna ''pusad ja pusad''. Kas tõesti see pisike hari suudab ka kõige hullematest pusadest juustes lahti saada? Jah nii see on.
Harjased on tugevad, mistõttu lähevad pusad kergemini minema. Hari on väga hea disainiga ja seda on mugav käes hoida.
 Tangle Teezer Compact on natukene väiksem, kui originaal Tangle Teezer ja tänu sellele on seda hea kaasas kanda.
Koolis olles kipuvad juuksed päeva peale sassi minema siis on hea kui kotis on alati juuksehari olemas. Igapäev ei jõua juukseharja kotti pista ja kui jõuab siis on terve kott juuksekarvu täis. Tangle teezer compact'i üheks suureks plussiks on see, et tal on alus kuhu saad harja kinnitada, et harjased ära ei painduks ja hari lihtsalt kotis ei vedeleks. 

Tangle Teezer oli ka mu soovide nimekirjas ja ma olen väga õnnelik, et selle lõpuks endale sain.
Annan enda blogi lugejatele võimaluse, see armas Tangle Teezeri Compact soetada.



Tangle teezeri võitmiseks

-Ole minu blogi follower ( küljeribalt join this site)
- Kirjuta kommentaaridesse enda nimi ja email
- Lisa punkti teenimiseks jaga facebookis loosimise pilti SIIT

Auhinna loosin välja 27.03.2015
Edu kõigile! :)


47 kommentaari

  1. Karmen Nõlvak, kassike10@gmail.com :D :D

    VastaKustuta
  2. Anett Brenner, anettbrenner7@gmail.com :)

    VastaKustuta
  3. Germo Rikk, xXAnettimusiXx300@hotmail.com

    VastaKustuta
  4. Epp Rusi, epp.rusi@gmail.com

    VastaKustuta
  5. Triin Toomiste, TriinEliis33@gmail.com

    VastaKustuta
  6. Saara Denisov, saara.denna@gmail.com

    VastaKustuta
  7. Laura Marie
    Dreamerlauraa@gmail.com

    VastaKustuta
  8. Autor on selle kommentaari eemaldanud.

    VastaKustuta
  9. Kertu J
    kertujurima@gmail.com :)

    VastaKustuta
  10. Anne Hanni
    anne.hanni@mail.com

    VastaKustuta
  11. Merilyn Nõmm merilyn.nomm.001@gmail.com

    VastaKustuta
  12. Anni Kukk
    annnni112@gmail.com

    VastaKustuta
  13. Karin Ploomipuu
    Karinike1211@hot.ee

    VastaKustuta
  14. Katre Kull
    katrekull1@gmail.com

    VastaKustuta
  15. Autor on selle kommentaari eemaldanud.

    VastaKustuta
  16. Liisa Kiis
    kiisliisa@gmail.com
    Jagasin ka Facebookis :)

    VastaKustuta
  17. Gerli Naaris
    Getuplix@gmail.com

    VastaKustuta
  18. Keili Pedel
    keili.pedel@gmail.com

    VastaKustuta
  19. Renita Ämarik
    renita.amarik@gmail.com

    VastaKustuta
  20. Anhelika Lodeson
    anhelikalodeson@gmail.com
    :)

    VastaKustuta
  21. Stella Lunter
    stella.lunter@hotmail.com

    VastaKustuta
  22. Kadi Simuvard
    kadisimuvard@gmail.com
    Jagasin ka facebookis :)

    VastaKustuta
  23. Kirke Timmusk
    kirke.timmusk@gmail.com

    VastaKustuta
  24. Kersti Heile
    kikuheile@gmail.com

    VastaKustuta
  25. Mari-Liis Truusööt, mariliis.truusoot@gmail.com

    VastaKustuta
  26. Kelly Karlson, kelly6msn@hotmail.com

    VastaKustuta
  27. Inderlin Hannus innutotu@gmail.com

    VastaKustuta
  28. pisiolen@gmail.com

    VastaKustuta
  29. Catlyn Lepman catlynl@hotmail.com

    VastaKustuta
  30. Nime sa peaksid teadma, tere :)
    lisamariake21@gmail.com

    VastaKustuta
  31. Monika Soodla
    monikasoodla@gmail.com

    VastaKustuta
  32. anita14114@gmail.com
    Anita H

    VastaKustuta
  33. Sandre Saretok
    sandre321052@hot.ee

    VastaKustuta
  34. Ester Ledis ester.ledis@mail.ee

    VastaKustuta
  35. Saima Proos saima.proos.005@mail.ee

    VastaKustuta
  36. Lusine Orlova
    lusine.ttk@gmail.com

    VastaKustuta
  37. Iryna Timuska, itimuska@mail.ru

    VastaKustuta
  38. Katariina Kivi
    kattariina@hotmail.com

    Jagasin fb!

    VastaKustuta
  39. Renita Mõttus, mottusrenita@gmail.com
    Jagasin ka fb-s :P

    VastaKustuta
  40. Tiina Saareoja
    tiinasaareoja@gmail.com

    VastaKustuta
  41. Elina - Elain Laidsalu
    ja
    laidsalu_93@hotmail.com

    VastaKustuta
  42. Katri Kägo
    katri.kago@gmail.com

    VastaKustuta
  43. Ene Soosalu
    E.soosalu@gmail.com

    VastaKustuta
  44. Hanna-Liis Vaasa
    hannaliisv@hotmail.com

    VastaKustuta