Blog By Anett Heinam. Toetab Blogger.

Loodusvägi: Ökosmuutid / Loosimine


Sain endale mõni päev tagasi kotikese, kus sees olid need kolm armsat 200ml'st pudelit sees. Tegu on nimelt Eesti ökosmuutidega. 
Smuutidesse pole lisatud suhkruid ega säilitusaineid ehk ühes pudelis on ainult mahl ning marja/ puuvilja püree. Peale selle on ökosmuutid tehtud ainult maheviljadest ja ühest pudelist on võimalik kätte saada päevane C-vitamiini kogus.
(C-vitamiin on hea stressi peletamiseks ;)



Smuutide koostis oli mõnusalt paks ja oli tunda, et pole lisatud suhkruid, pigem olid smuutid hapukad kui magusad. Peale selle, et ökosmuutid on vitamiinipommid on nad ka tervislikud kõhutäitjad
( Vähemalt mul täitsid nad kõhu korralikult ära).
Midagi halba pole nende smuutide kohta öelda sest smuutid olid tõesti väga head.

Loodusvägi pakub peale smuutide ka erinevaid mahlu, mett, näkse, glögi ja palju muud nii, et tasub uurida. :)

Kuna mulle endale väga need smuutid maitsesid siis mõtlesin teha pisikese loosi.
Võitja saab endale kõik kolm smuutit.

Loosis osalemiseks :

-Ole minu blogi jälgija ( 'join this site')
-Kirjuta kommentaaridesse oma nimi ja e-mail
-Lisapunkti teenimiseks jaga facebookis loosimise pilti (klick)

Edu kõigile ja võitja loosin välja 28 juuni. :)


26 kommentaari

  1. Germo Rikk ja germo@jkk.ee
    ez win gg;wp

    VastaKustuta
  2. Geethe-Grislyn Ütt geethegrislyn.Ytt@gmail.com

    VastaKustuta
  3. Katariina Kivi
    kattariina@hotmail.com

    VastaKustuta
  4. Kadi Eller
    KadiEller@gmail.com

    VastaKustuta
  5. Helena Jaaksoo
    jaaksoohelena@gmail.com

    VastaKustuta
  6. Autor on selle kommentaari eemaldanud.

    VastaKustuta
  7. Tiia Ovtsinnikov
    tiia069@gmail.com

    VastaKustuta
  8. Anna-Maria Trotski
    annamaria.trotski.001@mail.ee
    Fbs ka jagatud :)

    VastaKustuta
  9. Ana-Lina Perk
    analinaperk12@gmail.com

    VastaKustuta
  10. Tiina Saareoja
    tiinasaareoja@gmail.com

    VastaKustuta
  11. Laura Huul laura.huul@gmail.com

    VastaKustuta
  12. Signe Sillamägi
    signe72@gmail.com

    VastaKustuta
  13. Sigrit Vahur sigrit74@gmail.com

    VastaKustuta
  14. Ilme Uibo
    ilmutaja50@gmail.com

    VastaKustuta
  15. Siiri T
    siiriterasmaa@gmail.com

    VastaKustuta
  16. Anna-Maria Trotski
    annamaria.trotski.001@mail.ee

    VastaKustuta
  17. Kadi S
    kadisimuvard@gmail.com

    VastaKustuta
  18. Anett
    anettbrenner7@gmail.com :)

    VastaKustuta
  19. Lisa
    lisamariake21@gmail.com

    VastaKustuta
  20. Triinu Fross
    triinu011@hot.ee

    VastaKustuta
  21. Anna-Maria Trotski
    annamaria.trotski.001@mail.ee :)

    VastaKustuta
  22. Karoliine Aus
    karoliine@msn.com

    VastaKustuta