Blog By Anett Heinam. Toetab Blogger.

Contact

Nimi

E-post *

Sõnum *

Nike Roshe Run LOOS!

Nagu eelmises postituses näha siis kannan ma enda jalas Nike Roshe vabaajakaid. Jalanõud on kvaliteetsed ning ilusa välimusega. Kuna kevad on tulemas siis loosin minagi teile paari oma lemmik Nike Roshe Run jalanõusid. Loos kestab kuu aega ehk veebruari lõpuks saab keegi teist endale imelised Nike Roshe'd. :)

TINGIMUSED
-Like Elezar Boutique facebooki lehte (SIIT).
-Like blogi facebooki lehte (SIIT).
- Jälgi minu blogi (kerides alla 'join this site').
- Kirjuta selle postituse kommentaaridesse milliseid Nike Roshe'sid sa endale sooviksid, oma nimi ning e-mail.

-Lisapunkti annab facebookis loosimise pildi jagamine.


Edu kõigile! :)


89 kommentaari

  1. Hallid, suurus 39

    lusine.ttk@gmail.com

    VastaKustuta
  2. mustad
    kirke
    kirkeyks@hot.ee

    VastaKustuta
  3. Mustad, Liilia, liilia.lehtsaar@hotmail.com

    VastaKustuta
  4. Mustad, Kristel, kristel.andresen@gmail.com ja fb's jagatud :)

    VastaKustuta
  5. Mustad
    Birgit Laak
    birgitlaak@gmail.com
    Jagasin ka facebookis :)

    VastaKustuta
  6. Punased! Jagasin FB-s ka :)

    Minni Tang
    minni.tang@hotmail.com

    VastaKustuta
  7. Mustad, jagatud facebookis.

    carinaruut@hotmail.com

    VastaKustuta
  8. Mustad suurus 38
    Mirell.sagaja.003@mail.ee

    VastaKustuta
  9. Punased 41
    britamurd@gmail.com

    VastaKustuta
  10. Mustad 39
    Galina Aro
    galina.aro@mail.ee

    VastaKustuta
  11. Punased 40
    tiinasaareoja@gmail.com

    VastaKustuta
  12. punased nr.40 erle erle.ojamaa@mail.ee

    VastaKustuta
  13. Punased, jagasin fb-s
    Karin Kreek
    karin.kreek@gmail.com

    VastaKustuta
  14. Mustad 39
    Helina Eimann
    tups99@gmail.com

    VastaKustuta
  15. Oranzhid 40
    Sandra S
    sannu45@hotmail.com

    VastaKustuta
  16. Sinised, suurus 36
    Riina Perli
    riina.perli@gmail.com

    VastaKustuta
  17. Mustad, 39
    Kristina Kasjanenko
    kkrisssuu@gmail.com

    :PPP

    VastaKustuta
  18. Hallid, suurus 37
    Nele Olbri
    neleolbri@hotmail.com

    VastaKustuta
  19. Mustad ja suurus 37 Inge Peetersoo Saalus@hot.ee

    VastaKustuta
  20. Hallid, suurus 39 :)
    Gerli Korotkov
    gerlikorotkov@gmail.com

    VastaKustuta
  21. Mustad, suurus 41 :)
    Triine-Ly Teor
    kititriinu@gmail.com

    VastaKustuta
  22. Mustad, suurus 37
    Keili Pedel
    keili.pedel@gmail.com

    VastaKustuta
  23. mustad, suurus 38
    Merit Lehtsalu
    merit.lehtsalu@hotmail.com

    VastaKustuta
  24. mustad suurus 39
    Sirelin Tammaru
    sirelintammaru@gmail.com

    VastaKustuta
  25. Mustad, 40
    Hanna-Liis V
    hannaliisv@hotmail.com

    VastaKustuta
  26. Mustad, suurus 40
    Maria Laurend
    marialaurend@gmail.com

    VastaKustuta
  27. Mustad, suurus 40.
    Õnne Paulus :)
    onnepaulus@gmail.com

    VastaKustuta
  28. Mustad, suurus 37
    Anna-Maria Trotski
    annamaria.trotski.001@mail.ee
    Jagasin facebookis ka! :)

    VastaKustuta
  29. Mustad, suurus 39
    Karin Maranik
    karinmaranik009@gmail.com

    VastaKustuta
  30. mustad,suurus 40
    Margoo meri
    margoo.meri@gmail.com
    edu Sulle tegemistes!

    VastaKustuta
  31. tumepunased nr.40
    Margoth Plink
    margothp753@gmail.com

    VastaKustuta
  32. musti
    Helena Rahu
    helena.rahu@gmail.com

    VastaKustuta
  33. Mustad
    Maririin
    maririin92@gmail.com

    VastaKustuta
  34. Musti ja suurus 38 :) Anita Hohlov, anita14114@gmail.com

    VastaKustuta
  35. Musti ja suurus 38 :) Anita Hohlov, anita14114@gmail.com

    VastaKustuta
  36. hallid
    siky190@gmail.com
    Sigrid Kägovere

    VastaKustuta
  37. Diana Kull
    diana.kull12@mail.ee
    Mustad nr.37

    VastaKustuta
  38. Mustad
    Marii Magus
    magusmarii@gmail.com

    VastaKustuta
  39. Mustad, suurus 38
    Liisa Rita Viitung
    liisa.rita.v@gmail.com

    VastaKustuta
  40. mustad
    Jaane
    jaane.joosepson1@gmail.com

    VastaKustuta
  41. Punased, 39

    Andra

    toomandra@gmail.com

    VastaKustuta
  42. Palun hallid!

    aavepunnar@gmail.com

    VastaKustuta
  43. Sooviks musta värvi suurus 37.
    Tiina
    tiina.sennikova88@mail.ee

    VastaKustuta
  44. musta värvi, suurus 39
    merilinmerilin@hotmail.com

    VastaKustuta
  45. mustad number 41
    Evelina
    evelinakarp9@gmail.com

    VastaKustuta
  46. Autor on selle kommentaari eemaldanud.

    VastaKustuta
  47. punased
    kaisalummo@gmail.com
    Kaisa Lummo

    VastaKustuta
  48. Mustad, suurus 37
    Anna-Maria Trotski
    annamaria.trotski.001@mail.ee
    Jagasin facebookis ka! :)

    VastaKustuta
  49. Sinised suurus 39
    ilmutaja50@gmail.com

    VastaKustuta
  50. Mustad, suurus 38/39
    annabel.loodus@gmail.com
    Annabel Loodus

    VastaKustuta
  51. Mustad, suurus 38
    gerdalauri98@gmail.com
    Gerda Lauri
    Jagatud facebookis. :)

    VastaKustuta
  52. Hallid.suurus 39
    Vesikhelen@gmail.com
    Helen Vesik

    VastaKustuta
  53. Mustad, suurus 39
    toisteanu@gmail.com
    Anu Tõiste
    Jagasin ka facebookis, oleks tore kui võidaks sest enda trenni jalatsid on täiesti läbi:(

    VastaKustuta
  54. Mustad
    Merli M
    merlimaevalja@gmail.com

    VastaKustuta
  55. Mustad oleks ideaalsed :)
    Suurus 40
    Elli Sepp
    ElliSepp777@hotmail.com

    VastaKustuta
  56. Mustad, nr 40
    Magus Marii
    ilgejamps@gmail.com

    VastaKustuta
  57. Meeldivad mustad väga :)
    Jana Liivrand
    jliivrand@gmail.com

    VastaKustuta
  58. Mustad :)
    Annika Alfeld
    annika.alfeld@outlook.com

    VastaKustuta
  59. Mustad :)
    Diana Jääger
    jaager.diana@gmail.com

    VastaKustuta
  60. Aii kui ahvatlev loosimine :D
    Sooviksin tumesiniseid Roshe'sid numbrile 37

    Head loosiõnne kõigile
    Anita Sibul
    anitasibulofficial@gmail.com

    VastaKustuta
  61. Soovin tumesinised Roshe'sid ja jalanumber on 43!
    Erlent Kübarsepp
    erlentk@gmail.com

    VastaKustuta
  62. Mustad
    Sandra
    sandra.krolov.001@gmail.com

    VastaKustuta
  63. Punased.
    Kertu J
    Kertujyrima@gmail.com

    VastaKustuta
  64. Sooviksin musta värvi Nike.
    Laura Luks
    lukslaura@hotmail.com :)

    VastaKustuta
  65. Punased papud! Number 41

    Ann Buht
    annbuht@gmail.com

    VastaKustuta
  66. Autor on selle kommentaari eemaldanud.

    VastaKustuta
  67. Mustad! Nr 40
    Kristel Treimann
    kristeltreimann@gmail.com

    VastaKustuta
  68. Mustad, nr 41 :)
    Laura Moon
    lauramoon88@gmail.com

    VastaKustuta
  69. mustad, 42
    Kerlyn Kisla
    kerlynkisla@gmail.com

    VastaKustuta
  70. Mustad, suurus 37
    Anna-Maria Trotski
    annamaria.trotski.001@mail.ee
    Jagasin facebookis ka! :)

    VastaKustuta
  71. Punane, suurus 40.
    Kaisa
    kaisa.lumiste@gmail.com

    VastaKustuta
  72. Musti, suurus 39
    Kaia Viidik
    viidikkaia@gmail.com

    VastaKustuta
  73. Mustad, suurus 41
    Gerda
    gerda.teder@gmail.com

    VastaKustuta
  74. Mustad, suurus 39
    Martiina Palumaa
    martiina.palumaa@gmail.com

    VastaKustuta
  75. Mustad,39
    Lisette Sarap
    saraplisette@gmail.co.

    VastaKustuta
  76. Mustad, suurus 39, Juula Miia Kiiver, juulamiiakiiver@gmail.com , jagasin ka facebookis :)

    VastaKustuta
  77. mustad, nr 38
    Ene Kaldma
    ene938@gmail.com

    VastaKustuta
  78. Sinised s 36
    ingridjoudna@gmail.com

    VastaKustuta
  79. Mustad
    Mariete Kena
    marietekena@gmail.com

    VastaKustuta