Tuesday

Heii, ma ei tea kuidas teiega on aga mina olen juba päris väsinud talvest ja ootan juba kevadet. Hommikuti on järjest raskem voodist välja saada ja koolis vastu pidada. Kuna vaba aega mul praktiliselt polegi siis otsustasin, et Ed Sheerani kontserd jääb minu jaoks ära. Annan parem oma pileti inimesele, kellel polnud võimalik piletit ennem saada ja kes sinna väga minna tahab. Natuke halb on ikka, sest kui ma selle pileti sain siis oli super hea tunne sees aga ma usun, et saan hakkama ka ilma kontserdielamuseta. :)

Filmiga läheb meil üpris normaalselt. Ei saaks öelda, et just väga hästi sest see kõik võtab aega ja meil on suhteliselt vähe tehtud. Oleme saanud filmile palju sponsoreid ja üheks nendest on Vitamin Well, kellelt saime 2 kasti jooke (Vitamin Well Care & Vitamin Well Reload). Laupäeva õhtul oli meil üks filmimistest ja kahjuks me seda stseeni lõpuni teha ei saanud, kuna aeg oli hiline ja kõik tahtsid kiiresti koju saada. Nüüdseks on mul kõik nädalavahetused kinni, sest peame 100% filmile pühenduma.

Mõtlesin, et oleks aeg enda kaamera maha müüa ja hakata raha koguma millegi suurema jaoks.
Jutt käib nimelt fotokaamerast Samsung WB100.  Sain selle suve keskel ja kasutanud üpriski vähe, kaamera on täiesti korras, pildid tulevad hea kvaliteediga ja hind on odav.
Kui kedagi peaks huvitama siis võtke minuga facebookis või emaili teel ühendust. :)

2 kommentaari

Toetab Blogger.