Aprill

Alustan täna sellest, et olen vahepeal palju teha jõudnud. Õues hakkab juba vaikselt soojaks minema ja saan lõpuks ometi ilma parkata õues käia. 
Nädalavahetused on kõik tegemisi täis olnud, käisin mitu korda linnas ja veetsin sõpradega aega.
Eile oli meil trenni tulnud andma Nike treeningklubist treener. Kuna ma pole varem 'nn' rühmatreeningutes käinud siis minu jaoks oli see midagi väga uut. Poolteist tundi ainult liikumist ja harjutuste tegemist. Jube raske oli, pluss täna annavad lihased mõnusalt tunda. Mõtlesin ka, et uurin natuke rohkem rühmatreeningute kohta ja hakkan võibolla isegi kuskil käima, et rohkem jõudu saada.

Nädalavahetusel toimus Pärnus 'Pärnu päev', kus toimusid erinevates kohtades palju erinevaid üritusi. Mina käisin spordihallis vaatamas tantsukoolide esinemisi ja bodypump'i treeningut.

Sain ka endale nahaarsti juurde aja juuniks, ehk siis 2 kuud ootamist. Aeg on päris kiiresti läinud, kui mõtlema hakata, et juba on aprill ja alles oli talv. Olen vahepeal tegelenud ka uurimustööga, mis tuleb juba kahe nädala pärast ära esitada. Loodan, et me jõuame ilusti kõik valmis, siis saab ennast vabamana tunda.

Nädalavahetuseks lähen Tallinnasse Kirke juurde. Päikest teile :)

2 kommentaari

Toetab Blogger.