Blogiauhinnad and more

Olen viimasel ajal hakanud kodus istumist vältima ja end rohkem kodust välja ajama. Nädala lõpus olid väga mõnusad ilmad ja käisin sõpradega rannas.
Kohustusi on vähemaks jäänud aga ikka tunnen, et nii kiire on ja ei jõua midagi tehtud. Kooli lõpuni on 2 nädalat ja ma pole ikka veel endale tööd leidnud, mis teeb mind üsna murelikuks sest tahan suvel kindlasti autokoolis ära käia, et mitte sügisesse seda lükata.


Suure üllatusena, tuli mu meilile kutse Eesti Blogiauhindade jagamisele. Esmane reaktsioon oli 'WOOWW KAS TÕESTI MULLE TULI KUTSE??'.  Ei tea kas peaksin ennast erilisena tundma või tuli see kõigile aga hea tunne on ikka.
Ürituse suhtes pole ma veel kindel, kas lähen sinna. Kindlasti tahaksin väga-väga minna. Ainus asi mis mind tagasi hoiab on see,et olen teiste blogijate kõrval kindlasti tundmatu ja ei oska midagi seal teha. Aga eks näis mis saab.

6 kommentaari

 1. Minule tuli samuti see kutse. Ilmselt tuleb see kõigile, keda nomineeriti seal. Üsna samal põhjusel pelgan minna, mis sina ;)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Ei mõista, kuidas neid kutseid jagati aga tule ikka :)

   Kustuta
 2. Ei tulnud kõigile nomineeritutele kutset.
  - Anonüümne

  VastaKustuta
 3. Ärge peljake tulla, kamoon :) Neid, kes on nö tuntud, on niikuinii vaid käputäis ja me, ülejäänud, saamegi vaikselt showd nautida!

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Mõtlen ka nüüd sama, et vahet pole mis saab, see üritus tuleb ära näha. :)

   Kustuta

Toetab Blogger.