Juuni tripp & loosimise võitja


Kolmapäeva õhtul otsustasin igavusest Tallinnasse minna. Kuigi järgmine päev ma suurt midagi ei teinud kui käisin hommikul korraks linnas. Reedel läksime Liisuga päeval lennujaama ja peale seda kohe hotelli, kus veetsime aega koos teistega. Loomulikult oli sel päeval jube vihmane ilm ja me saime läbimärjaks.

Laupäeva hommikul oli meil äratus pandud kella kuueks hommikul, sest arvasime, et läheme teiste juurde hotelli aga, kuna me olime väga väsinud siis magasime edasi. Paari tunni pärast tuli mu tädi meid äratama ja enam meil võimalust magamiseks ei olnud, kuna pidime kotid pakkima ja teele asuma. 
Sõitsime läbi kõvamehe jooksult, kus mu ema jooksis. Peale seda kiiresti koju, mustad riided kotist välja, puhtad asemele ja sõitsime maale vanaema ja vanaisa juurde. Kohale jõudes olime kõik väga väsinud, otsustasime poiste ja Liisuga, et lähme ujuma. Kahjuks vesi oli suhteliselt külm ja väga ujuda ei saanud aga sellegipoolest sain oma selle aasta esimese ujumise tehtud.

Tänaseks olen juba koju jõudnud, sest pean end ilusti välja puhkama ja homme tööle minema. Olen ju kõik need ööd üleval olnud ja Liisuga filme vaatanud. Sellegipoolest oli mul väga mõnus ja kiire nädal. :)

Minuga tehti ka intervjuu, mida saate näha SIIT! Ökosmuutide võitjaks osutus seekord KIRKE T. Võtan sinuga e-maili teel ühendust. 
Palju õnne võitjale ja jääme ootama uut loosimist. :)

Kommentaare ei ole

Toetab Blogger.