Chattt .

Aeg on jälle üllatavalt kiiresti läinud. Viimane koolinädal oli väga busy ja siiani on kõik nädalavahetused kinnised, kuni novembri alguseni.
Enne vaheaega käisin Tartus sõjakoolis- lahtiste uste päeval. Sellest valmis ka video, mida näete mu youtube kanalil. Nädal aega puhkust oli mulle nagu nädal aega pidevat tegutsemist. Otsustasin alguses küll kindlalt, et kodust välja ei liigu ja puhkan nädalakese aga oli vaja ikka linna minna ja sõbrannadega aega veeta. Puhkasin end õnneks päris hästi välja, kuigi koolis on praegu ikkagi väga väsitav olla. 

Tudengivarju nädalaga seoses registreerisin end Tallinna Ülikooli, et näha kuidas tudengi elu käib. Peaksingi nüüd mingi näda Tallinnasse minema ja uurima sealset olukorda. Homme hommikul lähen Paidesse ja veedan oma nädalavahetuse seal juhhuu!

Autokooliga on nii, et teooria osa saab juba järgmine nädal läbi ja on aeg eksamitest. Ma olen nii põnevil ja samas kardan hullult, et ei saa läbi. Õppisin vaheajal nagu pöörane aga juhe jookseb ikka kokku. Kuidas teie õppisite teooriaeksamiks?


Kommentaare ei ole

Toetab Blogger.