Inspiration #1 / Soovid & Lubadused


Mind tabas üks ülimalt suur inspiratsiooni tuhin ja mõtlesin, et panen enda uue aasta soovid/lubadused kirja. Ma pole seda varem teinud nii, et näis mis siis uuel aastal saab ;)


Alustan siis oma lubadust või noh soove kooliga seoses. Nagu eelmises postituses ära mainisin siis see aasta ma lõpetan gümnaasiumi ja sooviksingi, et ma saaksin kõik eksamid ilusti tehtud ja kooli lõpetatud ilusas kleidis. Peale selle tahaksin kevadel saada ühelepoole autokooliga.

Suve alguses ootab mind ees töö, mida peaksin siis terve suvi tegema ehk loodan, et saan endale hea töökoha. Suve lõpus ootab mind vanemate juurest ära kolimine (jeee!) ja edasi õppimine teises linnas. Hetkel on juba mõned mõtted, mida tahaksin edasi õppida ja kus, kuid ma pole endas veel 100% kindel. Selle kõigega seoses üritan teha nii, et ma saaks kellegiga koos elada korteris, mitte ühikatoas.

Trenn, trenn, trenn- luban, et see aasta ma pole laisk ja ei lase enam üksikuid trenne üle :D
Tahaksin ka tervislikult toituma hakata(mitte nii, et nüüd söön ainult salateid, vaid unustaksin oma menüüst pigem mõned maiustused ära). Üritan ka võimalikult palju sõpradega olla ning ringi 'trippida' ja proovida uusi asju. Otsustasin ka nüüd seda, et hakkan korralikult raha korjama- ei ühtegi jama enam mulle. Tahaksin see aasta ka kedagi kallist suurelt üllatada ning abivajajaid aidata.

Need on hetkel ainult mõned minu soovidest/lubadustest seoses uue aastaga.
Tahaksin teada ka mõnda teie uue aasta soovi/lubadust seega kirjutage mulle kommentaaridesse :)

2 kommentaari

  1. no neid on ikka mitmeid, aga üks on näiteks olla rohkem enesekindlam :)

    VastaKustuta
    Vastused
    1. Ohh tubli. See on tegelikult päris tugev katsumus(nn iseenda muutmine) aga loodan, et aasta lõpuks oled rohkem enesekindlam. :)

      Kustuta

Toetab Blogger.