Essence tooted

Essence on kosmeetikafirma, mis inspireerib inimesi olema julgemad, stiilsemad, enesekindlamad ja lõbusamad. Essence toodete 'potsikud' on kõik väga mõnusates värvides ning naiselikud. Alates aastast 2002 on Essence pakkunud kvaliteetset kosmeetikat odava hinna eest. Peale selle annab firma välja tihti uusi 'kosmeetikasarju' näiteks talve, valentinipäeva jne. 

Miks mulle Essence tooted meeldivad?

Juba sellest ajast saadik kui Pärnusse kolis Essence riiul olen ma pidevalt seal käinud ning endale kosmeetikat ostnud. Tooted on väga, väga hea hinnaga ning minujaoks põnevad. Näiteks enne Essencet polnud ma varem kuulnud midagi vaht- jumestuskreemist. Nüüdseks olen tavalise jumestuskreemi selle vastu täiesti  ära vahetanud ja väga rahul.
Peale hinna, on tooted kvaliteetsed ja ei tee minu näonahka hullemaks.


Hetkel on mul 10 Essence toodet(kõiki pole pildil)

- 5 küünelakki ( 4gel-küünelakki tumepunane, roosa, mündiroheline, lilla-hallikas ning üks glitteritega kattelakk)
- Matistav kompaktpuuder
- Kauapüsiv peitekreem
- Vaht- jumestuskreem
- Mattpunane huulepulk
- Kulmupliiats


Arvustus

Vaht- jumestuskreemi kohta kirjutasin juba varem ja selle kohta saab lugeda SIIT 
Geel küünelakid - Lakkide värvid on super ägedad (eriti pastelsete puhul). Lakk kuivab kiiresti ning pole paks. Super katvuse saavutamiseks tuleks ka teist korda küüned üle värvida. 
Peitekreem- Kasutan silmaaluste ning punaste punnide peitmisel, ning kreem töötab super hästi! Peale kandmist püsib toode tõesti kaua näos ega imendu nii sisse, et sellest abi poleks.
Matt huulepulk- Mõnus ere värv, ning püsib huultel kaua, et isegi veega on raske sellest lahti saada.
Kulmupliiats- Igahommikune abiline koos oma kulmuharjaga!   

Kommentaare ei ole

Toetab Blogger.