Graduation dress

Kevad on käes ning aeg on hakata vaikselt lõpukleiti otsima. Olen käinud kõik netilehed ja butiigid läbi, et leida endale sobiv kleit, kuid kõikidel on mingi 'viga' küljes, mis mulle ei meeldi.
Minu unistuste kleidil võiksid olla pikad käised(kuid ei pea) natuke puhvis alus ning see võiks olla tagasihoidlikut tooni.
Samas võib olla ka kleit täiesti tavaline, et seda saaks ehetega kombineerida huvitavamaks.

Kuna üheksanda klassi lõpukleidi otsingud olid väga pikad ning kurnavad, siis mõtlesin, et prooviks tellimise variandi ära, kuid alati ei saa ju kindel olla milline kleit sulle lõpuks kohale jõuab ning äkki on suur või väike.. aga eks näis.
Peale netipoodides tuulamist leidsin ma ka facebookist lehe nimega hippster.ee , kus torkasid mulle silma ka väga paljud ilusad kleidid, sobivate hindadega. Kuna neil on ka pood Tallinnas olemas siis kindlasti hüppan mingi aeg sealt läbi.

Millised on teie kogemused lõpukleidi otsingutega ning millist saiti/poodi soovitaksite? :)


Lisasin enda mõned lemmikumad välja valitud kleidid, mis leidsin ASOS'e lehelt.

6 kommentaari

 1. Hippsterisse soovitan kindlasti vaatama minna :) seal palju ilusaid kleite ning ka klienditeenindus on vàga hea :)

  VastaKustuta
 2. Netipoodidest julgen asost soovitada. Kleit on täpselt samasugune nagu pildil ja vastab ülihästi mõõtudele. Ehk kui tellid õige mõõdu, ei pea kartma, et selga ei lähe või suur. 9.klassi lõpukleidi tellisin justnimelt sealt. Lisaks veel üks suvine kleit. :)

  VastaKustuta
 3. Mina tellisin oma kleidi tegelikult kuskilt x lehe pealt ning see tuli üldse läbi Soome. Idee poolest oli lehekülg hea, sest said sisestada oma mõõdud ja selle järgi õmmeldi valmis ka kleit. Ka hinnaklass ei olnud kõige kallim.
  Kleidi valiku puhul soovitan vaadata sellst kleiti, mida sa ka tavaliselt (teatris jne) kanda saaksid. Ma panin sellega veidi puusse ning nüüd seisab imeilus kleit mul kapis, sest kui pole ülipidulikku sündmust, siis sellega minna ei saa. Panin lingina oma lõpuriiete otsismise seikluse ;)

  http://laurakiviselg.blogspot.com.ee/2015/07/niisiis-detailsem-postitus-lopetamisest.html

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Aitäh, kindlasti vaatan postituse üle :)
   Plaanis oligi vaadata endale seekord sellise kleidi, mis kappi seisma ei jääks, kuna üheksanda klassi lõpukleit jäi mul seisma ja lõpuks ma müüsin selle lihtsalt maha.

   Kustuta

Toetab Blogger.