Lõpukingad- yes or no?

Kool on nüüdseks läbi, esimene eksam on esmaspäeval ja lõpetamiseni on täpselt 1kuu ja 28päeva (kui ma ei eksi). Kahjuks pole ma ikka veel endale kleiti leidnud aga järgmine kuu on kindel plaan rohkem otsida ja see õige ära osta. Huvi pärast vaatasin jällegi ASOS'e lehelt endale lõpukingi.
'Algul kleit siis kingad..'
Seda ma tean aga huvi pärast mõtlesin, et millise stiiliga kingi mina endale tahaksin.
Kindlasti ei tohiks konts olla liiga pikk ja samas ka liiga lühike.
Mis mulle hullult meeldima on hakanud on kingade ülaosas olevad pandlad. Kinga värvus peaks kindlasti sobima minu tulevase kleidiga, usun, et tegemist on siis heledamate toonidega.

Esimesel pildil olevad kingad meeldivad mulle sellepärast, et neil on laiem konts(peaaegu nagu platvorm) ning nendega on palju kergem käia, kui nendega mis kõrvalpildil. Kontsa kõrgus on ka päris peadmurdev teema, kuna 9'nda klassi lõpetamisel oli mul keskmisest vist natukene lühem konts alla ja ma ei saanud isegi sellega hakkama? (Võibolla oli asi kingas, kuna see oli mulle üks number suurem.. loodan seda).
Kuna mulle ikkagi meeldib kõrgem konts siis olen ma valmis end ohverdama, sest olen nagunii väga lühike tüdruk ja teiste kõrval ei taha välja paista nagu ''kellegi õde''.

Kommentaare ei ole

Toetab Blogger.