Aliexpress'i ostud #1

Rohkem kui kuu aega tagasi tellisin ma Aliexpressist endale asju. Tellisin endale sügis/kevad 'mantli', elektrilise näopuhastusharja, matt huulepulga, päikeseprillid ja telefoniümbrise. Olen tooteid nüüd päris mitu nädalat kasutanud ja suhteliselt rahule jäänud. Kõigi asjade peale läks kokku mul umbes 18 eurot- mis pole üldse palju. Jätan kõikide toodete kirjeldustesse ka nende lingid, et saaksite rohkem uurida.

Päikeseprillid & telefoniümbris

Esimesena jõudis minuni telefoniümbris. Tellisin endale silikoonist roosa ümbise, millega olen väga rahul aga kuna ma olen suur telefoniümbriste vahetaja siis on see juba ammu kuskil kapipõhjas. Linki kahjuks ma lisada, et saa kuna see toode on aliexpressist maha võetud.
Päikeseprillidega on aga teistsugusem lugu. Kui ma prillid kätte sain siis oli kohe näha, et toode on katki. Üks pool prillide raamist, mis kõrvataha käib oli katki. Ma ei oska küll põhjalikult seletada aga see käis kuidagi raskelt lahti-kinni (kui aru saate mida mõtlen), kuigi prille ise-enesest kanda saab korralikult. Praegu olen küll prillidega väga rahul :)Elektriline näopesuhari

Selle kohta lugesin ma kellegi blogist, kes oli endale sama näopesuharja ka tellinud. Kuna ma olen ammu tahtnud katsetamiseks näopesuharja aga kõik on nii hullult kallid olnud siis mõtlesin, et ah vahet pole tellin endale selle odava ja eks näis mis saab. Näopesuhari maksis kuskil 4 eurot (patareid tuleb ise sisse osta). Kui ma paki kätte sain siis ehmusin ära kuna näopesuhari oli nii pisike. Mis mulle hullult meeldis oli see, et peale tavalise otsiku olid pakis ka teised otsikud:
Esimene otsik, mis masinal küljes on mõeldud näopuhastuseks.
Svammid on mõeldud masseerimiseks ja ka näo puhastamiseks.
Rullidega otsik on mõeldud masseerimiseks ja viimane roosa otsik on mõeldud vana naha eemaldamiseks(mitte näole).

Kuidas mina rahule jäin?

Imelik aga alguses kartsin ma särtsu saada, ma ei tea miks aga kuna hiina toode siis kunagi ei või teada. Võin kohe öelda, et minu puhul roosa otsik ei toimunud, kuna harja max kiirus on ikkagi aeglane ja surnud naha eemaldamiseks on vaja ikkagi maksimum tugevust ja kiirust.
Teiste otsikutega oli super mõnus näole massaaži teha. Mina kasutasin harja koos sebamedi näopuhastusvahuga. Peale pesu surises nahk ikka edasi, nägu õhetas veidike ja oli hoopis teistsugusem tunne, kui tavaliselt pestes.
Pikema kasutamise peale hakkas nägu hullult kuivama nii, et igapäevaseks kasutamiseks ma seda ei soovitaks. Peale selle oli alguses tundunud  esimene imepehme otsik minu näole liiga tugev ja valus, seega sain ainult svamme kasutada.
Toode on nüüdseks juba ripakile jäänud aga soovitan seda sellegipoolest.Ohh, kui kaua ma olen tahtnud endale tumepunast matt huulepulka..
Minu tellitud huulepulk maksis vähem kui 1 eur ja jumal tänatud, et see nii vähe maksis.
Miinusteks toon välja kohe selle, et huulepulk on vedel nagu vesi, seda tuleb peale panna 2 kihti, et ühtlane ja ilus jääks. Peale selle kuivab huulepulk väga kaua, ning pärast seda veega maha saada on suhteliselt võimatu. Kõik need korrad, kui ma enda huultele olen seda pannud, olen pärast pidanud ma huuled katki hõõruma, kuna absoluutselt võimatu on seda maha saada.
Värvitoon on üldiselt väga armas ja ilus aga nii odavaid huulepulki ma enam küll ei kavatse tellida.


Kõige suurem ja tahetum ost oli minu jaoks kevad/sügis mantel. Ma olen otsinud taolist juba peaaegu aasta ja lõpuks saingi kätte. Meie poodides maksavad sellised kuskil 40-80 eurot aga mina leidsin sama mantli ja ainult 14 euro eest.
Varsti teen outfiti postituse, kus näete mantlit selgemalt aga tõesti ma olen väga, väga rahul sellega. 

Kommentaare ei ole

Toetab Blogger.