Sneak peek: lõpukleit


Nagu te teate siis otsisin endale kleiti juba päris pikka aega- nii netipoodidest kui ka mujalt.
Eelmine nädal käisin terve Pärnu kesklinna läbi, et leida endale kleit. Tulemuseks olid loomulikult tühjad käed, kuna poed olid lihtsalt tühjad. Ainus pood, kus lõpukleidid olid veel olemas oli Pretty Woman, aga seal osutusid kleidi numbrid liiga suureks. Ei tea, kas olin siis kleidi otsingutega hiljaks jäänud või mida, sest just kuu aega tagasi olid kõik poed kleite täis..

Reedel otsustasin minna Tallinnasse, et sealt endale kleit leida. Olin juba ammu enda jaoks välja otsinud Hippsteri poe, kus lootsin 100% endale kleidi leida aga ei vedanud. Sealsed XS suuruses kleidid olid minu jaoks kui M suurus, ma ei tea aga kõik kukkusid alla ja tundusid seal väga suured olevat. Edasi liikusin veel mitmetesse poodidesse, kuid see kõik oli üks ajaraisk. Viimasena läksin Viru Keskusesse, ning seal käisin ära Reservedis, River Islandis ja Zaras, kus leidsin endale mõned kleidi varjandid aga needki olid suhtelised tavalised suvekleidid.

Lõpuks jõudsin Mohitosse, kus nägin kleiti, mis oli ammu-ammu aega tagasi Pärnus silma jäänud, kuid mis oli seal juba välja müüdud. Jah ma ostsin selle ära ja olen väga rahul. Kleit on siis Mohito Celebration sarjast- väga mõnusat tooni, natukene printsessilik ja alt puhvis.
Ma olen õnnelik, et ma selle endale sain, kuna 9'nda klassi lõpetamise kleidi sain ka sealt.
Nüüd on vaja veel kingad ja ehted endale otsida ja siis olengi valmis 12. klassi lõpetama. :)

Kommentaare ei ole

Toetab Blogger.