Sneak peek: Lõpukingad & muu


Eelmine nädal olin lõpukingade otsingul. Kuna tegin eelnevalt postituse milliseid ma endale sooviksin siis ka selle laadseid poelettidelt otsisin. Nagu tavaliselt ei leidnud ma kingapoodidest mitte midagi(sama nagu kleidiotsingutel). Imelik on see, et kõik number 36 tennised ja tossud lähevad mulle ilusti jalga aga kingad ja balleriinad peavad olema mul number 35- see teeb ka väga raskeks sobivate kingade leidmise, kuna kingapoed ei müü nii väikese numbriga kingi.

Kingad leidsin lõpuks endale rüütli tänaval olevast poest. Tean, et nende kingadega jään ma ikkagi 'kellegi väikeseks õeks' aga midagi pole teha. Kingad jäid mulle silma oma värvuse ja mustri poolest. Värvus on tavaline valge aga see sobib väga hästi mu kleidiga kokku, muster on omapärane ja annab kindlasti juurde. Kusjuures, kui värvusest rääkida siis (NS kingas?) jäid mulle silma ühed täiesti tumesinised kingad, mis olid jalas väga, väga mugavad aga hind oli liigagi ülepaisutatud. Ema räägib koguaeg, et tuleb 'särtsu' juurde lisada ja mitte nii igavates toonides minna, sellepärast jäid ka need tumesinised kingad meelde :D
Peale kingade ja kleidi ostsin endale expressionsist lõpetamiseks kaelakee ja kõrvarõngad, mis lähevad minu arvates kogu komplektiga väga hästi kokku.
Kui nüüd sujuvalt meigi ja soengu juurde minna siis vastuseks on tühjus. Mul on meigi jaoks aeg kinni pandud aga ei kujuta ette, milline see välja tuleb sest proovimeiki ma ei saanud. Ei tea isegi midagi öelda, kui küsitakse, et 'millise meigi me sulle nüüd teeme?'- aga eks näis.
Soengu koha pealt sama teema. Mõtlesin alguses lokkide peale aga nüüd olen sirgete juuste juures tagasi seega pole õrna aimugi mis minust saab.

Kõikidele esitan ma ka kutse enda lõpetamisele tulla, mis toimub 21.juunil, kell 12.00 Pärnu Kontserdimajas. :)

Kommentaare ei ole

Toetab Blogger.