Long time no see


Kuu on möödas minu viimasest postitusest ning mõtlesin nüüd väikese 'life update' teha.
Tunnen, et õiget suvepuhkust ma nautida pole saanud, kuna väga kiire on olnud. Käin juba teist kuud järjest tööl, mis hõivab enamus mu ajast. Tööpäev algab mul kell 7, mis tähendab minu jaoks kell 5 ärkamist ning kell 6 bussile minemist. Päeval koju jõudes olen nii läbi, et minu jaoks on tähtis ainult magamine. Vabadel päevadel olen ma tavaliselt kodus olnud ja puhanud. Olen teinud ka mitmeid sisseasutmiskatseid koolidesse ning homme lähen juba esimesele vestlusele/testile. 

Vahepeal oli Germo minu juures umbes nädala, me tegime palju ning pidasime tema 'varajast' sünnipäeva. Mulle meeldib, et kui me koos oleme siis teeme midagi erilist, mitte ei laiskle kodus, kuigi vahepeal on see ka päris mõnus. Eile saatsin ta Soome laevale sest kuu-ajane tööots ootab. Mina aga jään teda tagasi Eestisse ootama.

Suureks uudiseks on ka see, et ma üritan suvega ikkagi load ära teha. Kolmapäeval lähen juba tagasi autokooli ning üritan endast kõik anda, et load kätte saada. Üle-üldiselt on kõik hetkel hästi ning mina jään augusti algust ootama. :) 

Kommentaare ei ole

Toetab Blogger.