Kylie Jenner / Fakeup #1


Sellel aastal tuli Kylie Jenner välja oma enda meigibrändiga 'Kylie Cosmetics', mis algselt pakkus ainult Kylie Lip Kit'e, ehk erinevaid Kylie matt huulepulki ning huulepliiatseid. Praeguseks on valik suurenenud ning peale erinevate huulepulkade, pakub Kylie Cosmetics meile ka silmameigi tooteid ning Birthday Collection'it, kus on väga palju erinevaid 'special' tooteid.

Olen väga palju välismaa youtubereid vaadanud, kes on näidanud enda videodes Kylie Jenneri tooteid ning arvamust avaldanud. Väga paljudes videodes räägitakse, et tooted on pooltühjad ja katkised, mis on väga halb sest toode ise on ju suhteliselt kallis pluss tellimisele lisandub postikulu, mis on mõnel juhul kallim, kui toode ise.

Ühel päeval sattusin vaatama videot, kus räägiti Kylie Jenneri Fake kosmeetikast, mida müüakse Ebays ning Aliexpressis. Toodete kujundus on järgi tehtud, mingi suvaline blörr kokku miksitud ning hind on neil kuskil 1-3 eurot. Mina, kui suur huviline tellisin endale kohe 4 fake Lip Kit-i proovimiseks (True Brown, Candy K, Exposed, Heir). Ausalt öeldes otsisin ma endale pruunikat matt huulepulka ning tellisin endale 3 faket, mis enam-vähem tundusid sellised, mis mulle sobiksid. Loomulikult valisin ma endale sobivad välja originaalide alusel seega ei teadnud mida oodata, kas head või halba?True Brown

Nagu pildilt on näha siis tundub, et tegemist on oranžika huulepulgaga- see ehmatas mind alguses päris ära, kuna piltide peal nägi välja see päris pruun mitte oranž. Peale kandes jäi huulepulk tumepunakas ning kuivades sai natukene pruunikamat jume küll juurde aga mitte piisavalt.
 Mis mulle ei meeldinud on see, et huulepulka pidi kandma mitu kihti, et värv ühtlane jääks ning nagu tumedate huulepulkadega ikka siis seda oli väga raske huultelt maha saada pluss kõik mu hambad oli seda huulepulka täis. Huulepliiats sobis õnneks huulepulgaga väga hästi kokku aga võin öelda, et originaalist jääb see 'True Brown' ikka väga, väga, väga kaugele. :D
(Veider oli see, et kui teistel Lip Kit'ide huulepliiatsitel oli järgi tehtud Kylie tekst siis True Brown'i huulepliiats oli tekstist täiesti tühi).

Candy K 

Armas roosakas toon, mis sobis väga hästi huulepliiatsiga. Candy K jäi huultel mõnusalt matt, seda oli kerge maha saada ning huulepulk ei määrinud. See oli üks esimestest Lip Kit'idest mis minuni jõudis ning ma olen sellega enam kui rahul. :)

Exposed

Kylie peal tundus see toon olevat selline hele pruunikas, fake Exposed oli minu arvates küll rohkem nagu hele oranžikat tooni. Huulepliiatsit oli väga raske huultele kanda, kuna toon oli väga 'läbipaistev'. Mulle see Lip Kit ei meeldinud.

Heir 

Heir on minu jaoks teisel kohal ning selle tellisin ma ainult huulepulgana. 
Toon on natukene heledam kui 'Candy K'-l ning samuti seda saab kergelt maha ning see ei määri. Thumbs up :)


Ühesõnaga kaks super head tooni ja kaks mitte nii head tooni. Mis ma kindlasti ära märgin on see, et ma ei tea kas toodetesse on lisatud liimi aga ma nägin videot, kus üks youtuber testis neid ning tal kleepusid huuled vaikselt kokku(mitte otseselt ei kleepund kokku)-sama ka mul. Ilmselgelt see pole hea ja me ei tea millest on need huulepulgad üldse tehtud seega, kui te tellite neid samu tooteid siis te vastutate ise enda eest!
Minu huuled on õnneks korras ning ma tõesti ei tea mida ma nende kahe lip kit'iga teen kuna ilmselgelt ma neid kasutama ei hakka- typical me.


Kui teil on nende toodete kohta küsimusi või teile meeldivad sellised 'fakeup'-i testimise postitused siis kindlasti kommenteerige või vajutage 'meeldib' või 'ei meeldi' nuppu postituse all.
Ps! alati võite anda mulle ka erinevaid ideid, mida ma võiksin katsetada.

Kommentaare ei ole

Toetab Blogger.