Bloom's Popcorn

Mõnda aega tagasi sain endale üllatuseks ühe suure karbi, mis oli täis erinevaid Bloom's Popcorne-yummy! Karbi sees oli armas kaart heade soovidega, 3 pisemat popcorni pakki (soolase karamelliga, magus soolase ja röstitud maapähkliga) ning 2 suuremat (seesamiseemnete ja meresoolaga ning suitsutatud mehhiko tšilliga). Tegemist on gurmee popcornidega, mis on ideaalsed vahepalad õhtuseks näksimiseks. 


Ühel mõnusal õhtupoolikul võtsin oma pere kokku ning maitsesime kõik popcornid ükshaaval läbi. 
Suuremad pakid olid minu jaoks eriti põnevad kuna ma olen suur vürtsikuse fänn siis ilmselgelt tahtsin esimese asjana ära proovida mehhiko tšilli popcorni. Appi see tekitas sõltuvuse!
Kuskil pool pakki oli minu jaoks popcorn nagu popcorn ikka aga siis hakkas kurgus põletama.. väga tugevalt ja see mulle meeldis. Popcorn oli mõnusalt vürtsine aga samas ka magus, mis sobis mulle ideaalselt. Teised rääkisid, et peale esimest popcorni ampsu hakkas neil kurgus põletama ning neile see väga ei meeldinud.. Selle eest oli minul see üks lemmikutest.

Seesamiseemnete ja meresoola popcorn sai Germo lemmikuks. Tema jaoks oli see midagi uut, kuna ta polnud varem midagi sellist saanud. Maitse kohta kommenteeris ta ainult seda, et parajalt magus oli ning maitsete kooslus töötas väga hästi. 
Röstitud maapähkli popcorn oli minu ema lemmik. Minu jaoks oli see küll liiga maapähkline kuid samas ei saa ma ka midagi halba öelda sest popcorn oli iseenesedt väga hea.

Minu teiseks lemmikuks oli soolase karamelli popcorn. Ma isegi ei oska seda kirjeldada, sest see maitse oli tõesti väga, väga hea ning karamelline. Kindlasti mõneks suuremaks filmiõhtuks ostan ma endale hunnikutes seda popcorni sest see oli AMAZIIING kui hea.

Viimaseks jätsin ma magus soolase popcorni, mis pildile ei jõudnudki, kuna mu parim sõbranna võttis selle enda kätte. Tema esmamulje popcronist oli 'imelik' ning, et see sobiks täpselt siis kui sul on otseselt magus soolase isu. Minule endale küll väga maitses see oma erilise maitse pärast.

Kokkuvõtteks võin öelda, et Bloom's popcornid on kõik magusad, omapärased, maitsvad ning tõesti üheks tervislikuks vahepalaks :)Kommentaare ei ole

Toetab Blogger.