Advendi eri #1

Lõpuks ometi on käes esimene advent! 
Ma ei suuda kirjedada oma rõõmu ja põnevust sest lõpuks on jäänud ainult 4 pühapäeva jõuludeni.
Selleks aastaks oli mul ette planeeritud blogis advendi eri. Ehk iga advendi pühapäev ilmub minu blogisse üks jõuludega seonduv postitus. Esimeseks  teemaks valisin loomulikult advendikalendrid sest kellele need ei meeldiks? :)

Juba novembrikuust saatik on kõik poed täis erinevaid advendikalendreid. Usun, et šokolaadi ja kommide kalendritest teavad kõik aga kas ka sellistest, kus on palju erinevad tooted sees?
Otsisin ülesse neli huvitavat kalendrit, mis on korralikult kallid, kuid samas ka väga huvitavad.


The Body Shop advendikalender- See aasta on The Body Shop'il 3 advendikalendrit. Mina valisin kõige odavama, mis maksab 85 eurot. Hind on päris normaalne, arvestades seda, et kalendris on tooteid 177 euro eest. Nagu ikka on kalendril 24 sahtlit, mis on põnevaid The Body Shop'i tooteid täis. Kui huvi on suur siis The Body Shopi kodulehel on ära näha, mis kalendris peidus on.Mulle endale isiklikult meeldib väga kalendri kujundus, väga jõulune ja mõnus :). 

Joik'i advendikalender- Joiki kalender on natuke odavam, kui eelmine kalender ehk siis 75 eurot.
Kalendri sees on peidus 24 Joik'i toodet. Ma lihtsalt pean ütlema, et kalendri disain on super rahulik ning sobib väga hästi jõuluajaga kokku.

NYX'i advendikalender- Kuna NYX jõudis Eestisse siis loomulikult ei saa unustada nende advendikalendrit. Hind on sellel kuskil 46 eurot. Kalendri kujundus paistab väljast nagu pisike meigikohver(minu jaoks). Seest on kalender väga girly ja roosa. Jällegi sisaldab kalender endas 24 NYX'i toodet.

Lush'i advendikalender- Lushi advendikalender sisaldab endas 12 kingitust ning hinnaks on 60 eurot. Kalendris on peidus nii vannipomme, kui ka kreeme. Võib öelda, et super kink vanniarmastajale. :)


🎄 Küsimuste aeg 🎄

Kas teie raatsiksite endale selliste summade eest advendikalendrit osta? :)

4 kommentaari

 1. Kunagi tahan kindlasti TBS advendikalendri omale soetada, aga ka NYXi oma tundub huvitav. Kui suudan aasta peale nii palju säästa, siis võib ühe sellise kingituse lubada, muidu ei raatsiks :D

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Ma arvan, et mul oleks sama kuigi pole just kõige hoolikam raha koguja :)

   Kustuta
 2. Joiki oma tahaks või sis nyxi oma. Kahjuks minu jaoks liiga kallid :(

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Siis tuleb loota, et äkki päkapikud toovad :)

   Kustuta

Toetab Blogger.