Sneak peek tuesday: Women's Best


Uuu.. esimene sneak peek postitus teile ning asi läheb veel põnevamaks :)
Kas olete kuulnud Women's best toodetest? kui ei siis kirjutan teile natukene lahti millega on tegemist. 

Women's Best'i tunnuslause on enjoy the difference ehk 'naudi erinevust' ja nii ongi. Tooted on mõeldud 100% naistele, kes tahavad end muuta ning samas nautida seda muutust. Enamus Women's Best tooted on vegan-, gluteeni- ning laktoosi vabad. Toodetes on kõik looduslikud koostisosad ning kui õieti tooteid tarbida siis tulemused tulevad nähtavale juba paari nädalaga.
Meieni toob Women's Best tooteid pronaine.ee. Hetkel pole neil küll kõiki Women's Best tooteid e-poes, kuid enamus on ikkagi olemas ning ka väga hea hinnaga (allahindlused!!). 

Toodete valikus on nii kapsleid juustele, 14/28 päevane teekuur, proteiinipulbreid, salendavaid kapsleid/pulbreid, tervislikke maiustusi ja palju muud, mis kõik aitavad naistel jõuda soovitud mina-ni.

Mina avastasin enda jaoks Women's Best tooted juba päris ammu, kuid välismaalt tellida ei raatsinud. Õnneks pronaine.ee kaudu sain oma soovitud tooted kätte ning nüüd kasutan tooteid juba nädal aega ning ma ei suudaks õnnelikum olla.
Kui panna kirja eesmärk siis minu eesmärgiks oleks saada värskem enesetunne ning soovitud keha. Minu arvamusest toodete kohta ning tulemustest saate peagi lugeda. :)

Kui minu väike sneak peek Women's Best toodete kohta teile uudishimu tekitas siis kindlasti tšekkige üle:


Kas olete Women's Best toodetega enne kokku puutnud? :)

2 kommentaari

Toetab Blogger.