Dove Dry Oil sari + LOOS


Teiseks kingiideeks pakun välja Dove Dry Oil sarja tooted, mis sobivad praeguse aastaajaga väga hästi kokku. 
Kui mõtled nüüd, et tahaksin endale või mõnele tuttavale Dry Oil sarja tooteid kingiks siis vaata üle minu facebooki leht, sest juba sellel pühapäeval võid endale kõik need tooted võita :)
🎄 LOOSI LINK 🎄Kuna õues on hetkel suheliselt krõbe siis peaksime me enda nahka pidevalt niisutama ja hooldama, et me krokodilliks ära ei muutuks. Dry Oil on üks nendest sajast toodetesarjast, mis mulle endale väga meeldima on hakanud just sellepärast, et tooted pakuvad sügavat niisutust kuivale nahale.
Sarjas on dušigeel, kreemseep ning dušiõli. Esialgu lõhna poolest tekib tunne, et tooted on mõeldud vanematele inimestele kuid tegelikult pole see nii. Lõhna annab tootele eksootiline Maroko argaaniaõli, milles on kõrge E-vitamiini sisaldus ning mis aitab naharakke niistutada ka kõige sügavamal tasandil.


Dušiõli oli minu jaoks midagi väga uut. Ei osanudki arvata, et õli niisutab nahka nii hästi ning jätab peale pesu naha siidpehmeks. Õli imendus hästi ning ei jätnud keha ebameeldivalt õliseks. Dušigeel ning kreemseep meeldisid mulle ka väga. Peale pesemaskäiku oli tunne nagu oleksin just spa'st välja astunud. :)


Dove toodetes pole ma kunagi pettunud ning nende kohta võin öelda, et kui poeriiulil näen, siis alati toon endaga koju kaasa. Millised on teie lemmikud kehahooldustooted, mis alati poest kaasa tulevad?

Kommentaare ei ole

Toetab Blogger.