Turbliss- Bioaktiivne turbamask kõikidele nahatüüpidele


Jõulukuuga seoses otsustasin kirjutada teile lähemalt oma viimase aja lemmikumatest toodetest, mis sobiksid väga hästi ka kingiideeks. :)


Kindlasti enamus teist on kuulnud turbakosmeetikast ning TurBliss'ist, kui ei siis teen teile alustuseks pisikese kokkuvõtte. :)
TurBliss on eestimaine turbakosmeetika kaubamärk, mis pakub abi nii kehale, näole kui ka juustele. 
Tooted on kõik 100% looduslikud ning koostis on pärit Eesti rabadest. Turblissi valikus on maskid, toonikud ja õlid. Peale selle on Turblissi tooted selle aasta Buduaari lemmikud! :)


Mina olen juba kuskil kuu aega kasutanud bioaktiivset turbamaski, mis on mõeldud kõikidele nahatüüpidele. Esimest korda, kui maski kasutasin siis määrisin suhteliselt õhukese kihi endale ehk mask hakkas kiirelt kuivama. Nagu ka toote peal märgitud on siis ei tohi mask näos ära kuivada ja ka mina niisutasin seda pidevalt. Peale maski maha pesemist õhetas mu nägu veidi, kuid katsudes tundus siidpehme. Kuskil 2-3 kasutuskorda ei suutnud mu nägu maskiga ära harjuda ning nägu oli koledaid vinne täis. Õnneks paari päevaga kadusid needki ära ja tundsin, et mu nägu saab rohkem hingata ja on palju puhtam kui varem.


Mask ise näeb välja väga huvitav. Tekstuurilt on nagu paks muda kuid katsudes on tunda pisikesi 'tükikesi' seal sees. Väga mugav on maski näole kanda ning kui mask juba näos on siis on naljakas end peeglist vaadata :)


Mis mulle Turbliss'i maski juures meeldib?

✔  Ravib probleemset nahka
✔  Elustab, ergutab nahka
✔ Vegan
✔ Kiirendab naha ainevahetust
✔ 100% looduslik/ puhas kosmeetiline turvas
✔ Hea peale kanda ja maha saada
✔ Käsitöötoode
✔ Parandas minu näonahka ning enesetunnetKas teie olete Turbliss'i tooteid juba proovinud ning millised on teie kogemused? :)

Kommentaare ei ole

Toetab Blogger.