Women's Best


Paar kuud tagasi tekkis mul võimalus proovida ära mõned Women's Best tooted ning nüüd saan teile lõpuks ometi enda arvamusest kirjutada. Kui mäletate siis kirjutasin eelmine kuu pisikese sneak peek postituse, kus tutvustasin teile Women's Best pakutavaid tooteid ( click here ) - vaadake see kindlasti üle.


14-päevane puhastav tee kuur

Kuna ma polnud kunagi varem tee kuuri läbinud ja mu keha vajas puhastust siis proovisin ära kahe nädalase kuuri. Tee kuur koosnes hommiku- ja õhtuteest ning lubas põletada rasva, anda energiat, vähendada söögiisu ja puhitust, soodustada ainevahetust ning kaalulangetust.

Hommikutee oli roheline ning koosnes sidrunheinast, nõgese lehtedest, Paraguy teelehtedest, ingverist, guaraanast ning apelsini ja sidruni maitseainetest. Tee maitses hästi, kuid esimese nädala hommikutel oli harjumatu seda juua sest keha polnud kuuma joogiga kohe hommikul harjunud. 


Õhtuse teega olid hoopis huvitavamad lood. Selle lõhn oli kirjeldamatu ja sama ka maitsega- kindlasti minu üks lemmikuimatest teedest. Õhtutee koosnes rooibos'ist, nõgese lehtedest, lavendliõitest, kummeli õitest, Balm lehtedest ning vanilli ladvendli maitseainetest. Teekott pidi kuumas vees olema 5-8 minutit, mis oli ka huvitav kuna hommikutee võis olla keedetud vees 3-5 minutit.

Minu tee kuur lõppes ära kuskil 2 nädalat tagasi. Kui ma sellega alustasin olid mul kõhus pidevad puhitused mis segasid minu ainevahetust ja tekitasid minus raske tunde, nüüdseks on see kõik kadunud. Mu ainevahetus toimib ideaalselt, puhitusi pole enam üldse ning ka natukesest rasvast kõhul olen lahti saanud. Kindlasti mitte ainult tee joomisega vaid ma treenisin end kuuri ajal iga päevaselt. Mu keha harjus iga päevase tee joomisega nii ära, et kui ma saaks siis ma jooks neid veel edasi ja edasi. Kuuri ajal tundsin end iga päev super hästi. Hommikul polnud enam nii väsinud kui varem ja õhtul sain kiiremini pingetest, mis päeva jooksul kogunesid lahti. 


Proteiini küpsis

Valge šokolaadi maitseline küpsis, mis sisaldab endas  kõrgkvaliteetset proteiini, mis omakorda annab energiat ning tekitab täiskõhutunde pikemaks ajaks. Küpsis sobib väga hästi trennieelseks snäkiks.
Kuna küpsis oli nii suur siis ma tegin selle pooleks, nii et sain seda süüa lausa 2 päeva peale trenni.
Küpsis oli pehmema tekstuuriga ning meenutas mulle hematogeeni (ma isegi ei tea miks), samas oli see maitsev ja õnneks mitte liiga magus. Sobis täpselt peale trenni näksiks.


Chia seemned

Chia seemnetel on väga palju häid omadusi aga ometi pole need varem minu toidulauale jõudnud? Nüüd lisan ma chia seemneid peaaegu, et igale poole, kõik pudrud, pastad ja muud road on chia seemneid täis. Nendel pole küll erilist maitset aga seemned teevad toidu väljanägemise palju ilusamaks ning kuna neil on palju positiivseid omadusi siis peame me neid tarbima, et end tervena hoida.


Mõned positiivsed omadused Chia seemnete juures:

 - Hea valkude ja kiudainete allikas.
- Kõrge eluks vajalike mineraalide ja vitamiinide sisaldus.
-Hea organismi puhastaja.
- Annab lisaenergiat ning hoogustab ainevahetust.
- Tugevdab lihaseid ja luid.Kõiki neid tooteid saate endale soetada http://www.pronaine.ee/ kodulehelt.
PS! just täna saabusid müügile uued põnevad tooted, milleks on näiteks proteiini šokolaadikreem ja erinevad muffini mix'id- yummi! :)

Kommentaare ei ole

Toetab Blogger.