2017 soovid/lubadused

Märkamatult on kätte jõudnud uus aasta- new year, new me nagu kõik ütlevad.
Viimaste aastate jooksul on mulle kombeks saanud iga aasta alguses kirja panna enda selle aasta lubadused või soovid, mida tahaksin täita. Nagu ka eelmine aasta, otsustasin ma teile mõnda neist jagada. :)


Esiteks tahaksin ma väga, väga autokooli tagasi minna ja load kätte saada. Ma olen korduvalt seda edasi lükanud ja lootust kaotanud aga tunnen, et nüüd on aeg end tõsiselt kokku võtta. Kuna Germo sai load kätte siis loodan, et ta saab mind natukene rohkem juhendada ja loodetavasti saan load selleks aastaks kätte.
Teiseks olen ma viimaste aastatega väga laisaks muutunud. Ma ei treeni end piisavalt, laisklen enamus ajast ja kui aeg on trenni teha siis ma teen nö kergemat trenni. Ma olen endale eesmärgiks seadnud see aasta läbida oma esimene poolmaraton, mis on juba suve alguses seega ma pean enda sammud seadma jooksurajale tagasi ja tõsisemalt pingutama hakkama.
Kolmandaks tahaksin ma väga kuhugi tööle saada ning veidi raha koguda. Kogutud raha eest tahaksin endale kaamera osta või siis lihtsalt kuskile trippima minna. Trippimisega seoses tuli meelde, et tahaksin see aasta väga minna matkale, mis kestaks 3 päeva. Ma tunnen, et vajan paari päeva, kus ma oleksin värskes õhus ilma internetita ning viiksin mõtted tavapärasest elust mujale.
Neljandaks tahaksin ma väga enda keha puhastada ja tegeleda jooga või mõne rahustava asjaga. Ma ei tea kas asi on selles, et ma suvel 20 saan ja nö vanaks hakkan jääma aga mind tõesti on sellised asjad huvitama hakanud.
Ning viimaseks tahaksin väga ennast muuta. Ma olen juba pikalt olnud selline inimene, kes on arg ja vaikne- ei julge seda ja seda. Üritan see aasta sellest mullist välja saada ja natukenegi enesekindlust juurde saada.

Eks näis mis 2017 toob aga ma loodan, et kõik need ja teisedki punktid saavad mul täidetud.

Milliseid on teie selle aasta lubadused/soovid? :)

Kommentaare ei ole

Toetab Blogger.