Dove DermaSpa Goodness³


DermaSpa Goodness³ tootesarja sain endale Dove poolt jõulukingituseks. Kui paki kätte sain siis ei suutnud ma ära imestada, kui palju huvitavaid tooteid kotis oli. Olen praeguseks enamuse toodetest kasutusse võtnud ja ma olen nendega enam kui rahul. 
Dove Dermaspa Goodness³ koosneb kehaõlist, kätekreemist, kehapiimast, keha roll-on'ist ning kehakreemist. Ühesõnaga terve keha saab tunda mõnusat spa effekti. 


Kehaõli
Kehaõli oli hoopis teistsugusem kui Dry Oil sarjas olev õli. Vahtu õli väga ei läinud ning arvasin, et peale pesu jääb nahk õliseks aga nii ei olnud. Õli imendus hästi ning peale pesu oli mu nahk väga pehme ja siidine.
Märkasin peale postituse tegemist seda, et selle sarja kehaõli kasutatakse peale pesu mitte duššigeelina ehk ma kasutasin terve aeg seda väga valesti- oops my bad.
Ehk muudan ka oma hinnete skaalat veidike - 9/10

Kätekreem
Praegusel aastaajal on minu käed väga kuivad ning kätekreem on üks suur must have minu jaoks. Lõhnab kreem nagu enamus selle sarja tooteid ning imendub väga hästi muutes käed sekunditega imepehmeks ning lõhnavaks. Kreem hõlmab endas omega õli ning cell moisturisers kombinatsiooni.
Hindeks annaksin ma 8/10  


Kehapiim
Kehapiima kinkisin edasi Lisale sest mul oli korraga liiga palju kreeme ja ma lihtsalt ei suutnud neid kõiki korraga kasutada ning seisma ka ei tahtnud jätta. Kehapiim sobib tundlikule nahale ning koosneb samuti omega õlist, imendub kergesti ning jätab naha väga pehmeks ja mõnusaks.
Lisale meeldis kehapiim väga ning hindeks annaks ta sellele 10/10


Keha roll-on
See on minu jaoks midagi uut! Keha roll-on koosneb massaažigeelist ning õrnast rullotsikust, mis peaks pinguldama kehal olevaid probleemseid kohti ning parandama naha elastsust. Probleemseid kohti mul pole aga massaaži oli väga mõnus teha ning geeli lõhn oli imehea.
Hindeks annan ma 8/10


Kehakreem
Ja viimaseks kehakreem, mis on mu kõige lemmikum toode kogust sarjast. Kreem on vedelama tekstuuriga kui kätekreem ning imendub kiirelt. Potsik on parajalt suur ning sellest jagub mulle kindlasti suveni. Peale kreemi kandmist on terve minu voodi kreemi lõhna täis, mis meeldib mulle väga sest see lõhn on lihtsalt nii hea! Mina kasutan kehakreemi iga õhtu (eriti mõnus on saunaõhtul seda kasutada). Mis mulle veel väga meeldib on see, et kreem püsib päris kaua nahas ehk nahk ei hakka kohe kuivama.
Hindeks annan ma kehakreemile kindlasti 10/10.

2 kommentaari

 1. Ma ausalt ei vingu ega solva, aga kui annad millelegi hinnanguks 6/10, aga ütled aint, et lõhnab ja imendub hästi, siis võiksid ka veidi rohkem põhjendada, niisamuti nagu väidet, et on hoopis teistsugune õli, kui mingi teine. Lihtsalt minu arvamus :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Pole hullu. :)
   Panin sellise hinde, kuna olen samu kuid veidike paremaid tooteid ennem kasutanud. Järgmine kord kindlasti parandan end ja põhjendan rohkem asjad lahti. :)

   Kustuta

Toetab Blogger.