Essence #Christmas

Enne jõule sain Essence tiimi poolt endale pisikese jõulukingi, mis oli mulle väga suureks üllatuseks.
Essence tooted on minu LEMMIKUD ja ma ei väsi seda kordamast. Hind, kvaliteet, välimus -kõik on minu jaoks paigas.

Karp sisaldas endas kahte kauapüsivat huulepulka, kahte ripsmetušši, silmalainerit ning küünelakki.
Huulepulgad olid toonides 04 ja 27. Toonis 04 oli punakas huulepulk ning toonis 27 särav lillakas huulepulk. Mõlemad huulepulgad meeldivad mulle väga ning sobisid väga jõulupeol kandmiseks. Toonid on väga soojad ning püsivad päris kaua huultel.Dip vedel silmalainer oli minu jaoks midagi väga uut. Ma pole kunagi viitsinud süveneda silmalaineritesse sest ma teadsin, et ma ei oska ja arvasin, et lainer jääb pikemaks ajaks meigikotti seisma. Kui siis tuli päev, kui mul oli nii igav, et ma võtsin laineri meigikotist välja, panin youtubest video peale ja tegin endale oma esimesed lainerijooned ning ma jäin väga rahule.
Laineri juures meeldib mulle see, et seda on kerge maha pesta, peale selle on laineril hea katvus ja ots on mõnusalt peenike- kuidagi täpselt õige valik algajale. 
Kahjuks on ka negatiivseid pooli... kuna lainer tuleb kergelt maha siis silmad vesiseks EI TOHI minna! Ning ma ei kujuta üldse ette kuhu ma saaksin minna sellega sest see lihtsalt ei taha ära kuivada- võibolla on asi minus sest olen algaja.

The Darks küünelakk on tumepunases/pruunikas toonis ning meeldib mulle väga kuid tahab kuivada liiga kaua.


Ripsmetušid on mõlemad Forbidden Volume sarjast. Esimese hari meeldib mulle väga. Ripsmed näevad peale tušši kandmist väga loomulikud ja volüümikad välja. Teine ripsmetušš on pealistušš, ehk seda võib lisada tavalise tušši peale ning see peaks jätma kunstripsmete välimuse. Seda ta tegi, mu ripsmed nägid väga 'nukulikud' välja peale tušši kandmist. Loomulikult oli pärast väga raske ripsmetuššist lahti saada, kuna veega on üsna raske kõike maha pesta.


Kokkuvõtteks oli väga huvitav uusi tooteid proovida ning suured tänud Essence tiimile, kes minu meigivarusid täiendasid. :)

Kommentaare ei ole

Toetab Blogger.