Jõulud & aastavahetus 2016


Suured vabandused, et oma jõulupostitused alles nüüd avaldan aga loodan, et ootasite neid huviga. :)


Selle aasta jõulud olid esimesed, mis ma veetsin kodust eemal ning need läksid imekiirelt mööda.
Jõulunädala algul tegime Lisaga minu pool pisikese kingituste jagamise, kus ei puudunud ka jõuluteemaline fotoshuut ja kuum tee. Nädala lõpu poole käisime Germoga Tallinnas Atlantis H2O Aquapargis ning peale seda jalutasime veidike ringi jõuluturul. Lund küll polnud aga kõik oli super ilus ning parajalt jõulune.


Jõuluõhtuks saabusime Paidesse, kus jagasime kinke ning puhkasime veidike kõigest. 25'ndal läksime Germo perega Väätsa mõisa, kuhu olid kokku tulnud kõik Germo sugulased. Mõisa oli tehtud pikk laud, mis oli kõike head-paremat täis. See kõik avaldas mulle väga muljet, kuna varem pole ma nii uhke laua taga jõule pidanud pluss veel nii palju inimesi oli kohal.

Enne aastavahetust suutsin endale JÄLLE põletiku külge saada, mis loomulikult tõi kaasa antibiootikumid ja muu jama. Õnneks peale antibiootikumide paari päevast tarbimist läks mul enesetunne paremaks, Germo sai load- juhhuu! ja me läksime aastavahetuseks Pärnusse.  Midagi erilist me ei teinud, kuid leidsime enda jaoks Popcorn Time'st Harry Potteri ning vaatasime paari päevaga kõik osad ära. Pärnus jõudsime olla ainult paar päeva, kui Germo mõtles, et võiks koju tagasi minna kuna neil on toimumas remont. Pesime auto puhtaks, pakkisime kotid ja läksime.
Viimase nädala veetsime Paides ning tegime remonti. Nüüd olen tagasi Pärnus- terve ning kooli päralt kuna kõik nädalavahetused on kooliga täidetud- aitäh! :)


Kuidas teie jõulud/aastavahetus möödusid? :)

Kommentaare ei ole

Toetab Blogger.