Treening app'id

Täna tahan teile tutvustada paari oma lemmik appi, millega on hea koos trenni teha või siis oma trennid kirja panna.

Esimeseks toon välja app'i mida olen mina juba 2-3 aastat kasutanud (võibolla isegi rohkem) ning selleks on Endomondo. App on täiesti tasuta allalaetav kuid kui tahate endale premium paketti (ehk treeningplaane jne) siis tuleb maksta mingi summa. Vahepeal on app'is võimalus kuuks ajaks proovida premium paketti täiesti tasuta.
Endomodot kasutan mina siis kui teen mingit trenni. Peale trenni näeb ära mitu kilomeetrit läbisid, mitmendal kilomeetril sa olid kiirem/aeglasem, kalorite kaotust ja veel palju muud. App on super hea enda treeningute kogumiseks sest viimaks kui sul on seal hunnik treeninguid siis näed palju oled kokku km läbinud, oma personal 'best ' aegu ning ka mitu burgerit põletanud. :) 


Nike+ Training Club app'i kasutan siis kui tahan kodus trenni teha. App koosneb erinevatest treeningutest, mis on 15-45 minutit pikad. Peale selle koostab app sulle ise treeningplaani nende samade harjutuste 'blokkide' peale. Harjutuste valikust saad valida, kas tahad treenida jõudu, vastupidavust või hoopis tasakaalu. Super mõnus on selle app'iga trenni teha, kuna harjutuste aeg jookseb ise ning sind motiveerib personaalne treener, kes sinuga pidevalt suhtleb. 


Viimaseks app'iks toon välja Blogilates Offical App'i. Loodan, et paljud teist teavad, kes on Cassey Ho- kui ei siis pole hullu sest juba järgmistes postitustes räägin temast pikemalt.
Igatahes temal on app, kus sees on kalendrid, treeningvideod, tervislikud toidud, retseptid ja veel palju, palju asju. App'is on valik, kus on kirjas 'i want to focus on my..' ja sealt edasi tulevad valikud: kõhulihased, selg, käed, tagumik, terve keha jne. Kui valik on tehtud siis ilmub sinu ette väga, väga palju videosid, mille järgi on super hea trenni teha. Trennid pole pikad ning Cassey ise motiveerib sind pidevalt mitte alla andma.
Paljud asjad app'is maksavad ka näiteks nagu treeningkalendrid aga õnneks mitte väga palju.


Milliseid treening app'e teie kasutate? :)

Kommentaare ei ole

Toetab Blogger.