HeyDay - Naturaalsed Mahlad


Hei, hei ja ilusat pühapäeva hommikut kõigile! 
Viimasel ajal on ilmad soojemaks läinud, lumi sulab ja meie hakkame vaikselt talvest taastuma. Selle puhul tahan teile kirjutada natukene rohkem HeyDay mahladest, mis sobivad praeguse aastaajaga väga hästi kokku. 

Peale külma talve vajab meie keha energialaengut ehk me peame oma toidulauda rikastama puuviljadega- tegema nendest endale smuutisid või jooma lihtsalt mahlu, milles on vähe suhkrut, et meile kevadväsimust ei tekiks. HeyDay jäi mulle silma oma tervislike mahladega kuna nende maitsekooslused on väga huvitavad. Kujutate ette peeti ja ananassi koos? või siis kurki ja ingverit? naljakas kooslus aga see tõmbas mind, kuna tegemist on mahladega, milles on vitamiine ja mineraalaineid, mis annavad energiat juurde ning samas hoiavad ka tervist. Kõik eelnimetatud on mahlades säilinud tänu külmpressi meetodile, mille kohta saate uurida HeyDay kodulehelt.
Edasi tahan teile juba rohkem mahladest kirjutada ning postituse lõpus ootab teid võimalus endale paar HeyDay mahla võita. :)


Bonfire
Sisaldab endas apelsini, õuna, porgandit, astelpaju ja kurkumit. 
Kindlalt minu üks lemmikutest just sellepärast, et mahl sisaldab endas astelpaju, mis on täielik tervisepomm. Astelpalju maitse oli teistest täielikult üle ning tänu sellele oli mahl suhteliselt hapukas, mis mulle väga meeldis.

Sunbeam
Sisaldab endas apelsini, ananassi, õuna, sidrunit ja piparmünti.
Vaieldamatu lemmik! Alguses oli küll Bonfire üle aga kui pudeli tühjaks sai siis mõistsin, et Sunbeam on kõigest üle. Mahla lõhnast on tunda, et tegemist on piparmündiga ning väga veidra kooslusega, mis tekitas hapukas/magusa lõhna. Ananassi, sidrunit ja piparmünti oli maitses kõige rohkem tunda ning seegi mahl oli pigem hapukas kui magus.


Deep Forest
 Sisaldab endas õuna, ananassi, apelsini, pohla ja peeti
Peedi kohta ei osanud ma alguses midagi arvata sest olen saanud maitsta erinevaid peedimahlu ja need on minu jaoks väga halvasti maitsenud. Heyday suutis mind üllatada sest Deep Forest'is on peedi lõhna palju aga maitset on väga vähe, mis on just SUPER!!
 Mahla maitses on esikohal pohl ja ananass, mis teevad mahla hapukaks.

Evergreen
Sisaldab endas õuna, kurki, spinatit, sidrunit, peterselli ja ingverit.
Tundub nagu tõeline tervisepomm eksole? ja kindlasti on ka. Mahl on väga 'kurgine', mis pole just minu lemmik. Maitse on iseenesest pigem magusapoolne kui hapukas. 


Muljed on kirjas ning nüüd on aeg teile pisikene kingitus teha. 
Kui soovid võita endale HeyDay mahlu siis vaata, et sa oleksid minu blogi jälgija( alla kerides 'join this site').
Lisapunkti saad siis kui jagad facebookis minu HeyDay postitust, liked Blog By Anett Heinam ja HeyDay Organic facebooki lehte ning kommenteerid postituse alla oma lemmiku HeyDay mahla nime. 
Loos kestab nädal aega ehk saab läbi 26.02
Edu kõigile! :)

Kommentaare ei ole

Toetab Blogger.