Carbon Coco

Umbes kuu aega tagasi avanes mulle võimalus proovida Carbon Coco hammaste valgenduspulbrit.
Olin väga põnevil sest paljud blogijad on varem erinevaid musti 'imepulbreid' kiitnud ning nüüd oli minu aeg katsetamiseks käes. 


Mis on Carbon Coco?

Carbon Coco on looduslik hammaste valgendaja, mis poleerib ja tugevdab Sinu hambaid ning ei muuda neid tundlikuks. Pulber koosneb kookospähkli koorest toodetud aktiivsüsist, mis eemaldab hammastelt plekid, betoniitsavist, mis tugevdab hambaid ning hooldab igemeid ja sidrunmürdist, mis sisaldab endas vitamiine, tõrjub viiruseid ning erinevaid haigusi kandvaid mikroobe.

Kuidas kasutada?

Esiteks kasta märg hambahari pulbri sisse- piisab vähesest kogusest, üleliigse saab raputada topsi tagasi. Edasi pese hambaid 1-2 minutit nii nagu Sa ikka pesed. Viimaks loputa suu ning pese hambad tavalise hambapastaga üle. Hambapastaga pesu võib kesta ainult 15-20 sekundit- jah see on täiesti piisav.


Minu Kogemus

Kasutasin Carbon Coco pulbrit kuu aega igapäevaselt nii hommikul kui ka õhtul. Hambaid pesta oli muidugi väga huvitav kuid peale pesu oli tüütu kraanikaussi puhtaks küürida- süsi!! Esimesel ega ka teisel nädalal ei näinud mina mingeid muutuseid. Teiste arvates oli pulber veidikene valgendanud hambaid kuid mina seda ei näinud. Peale esimest kuud võisin öelda, et midagi oli muutunud kuid mitte nii palju nagu nendel before-after piltidel näha võib. Lugesin ka seda, et inimestele mõjuvad taolised pulbrid erinevalt ning võibolla kui ma pesen veel teise või kolmanda kuu selle pulbriga enda hambaid siis on paremini tulemusi näha.
Hetkel otsustasin küll pausi teha kuid jätkan kindlasti hiljem sest kuskil üle poole pulbrist on mul veel alles. 


Lõpetuseks tahaksin välja tuua ühe pisikese nipi- kui seda nii nimetada võib.
Olen märganud, et viimasel ajal on taolisi musti valgenduspulbreid meieni toodud üsna palju ning kõikidel neil on peaaegu või täiesti sama koostis. Seega enne kui te endale 'imepulbrit' soetate siis soovitan ma uurida hindu. :)

Kommentaare ei ole

Toetab Blogger.