Jason And The Argan Oil Shampoo Bar

Kas olete kuulnud midagi Shampoo Bar'idest? 
Kui ei siis super sest minagi ei teadnud nendest mitte midagi kuni sain endale jõulukingiks oma esimese shampoo bar'i. Tõlgituna on shampoo bar tahkel kujul šampoon ehk siis nagu seep või midagi sellist. Lugesin, et tahke šampoon peaks koosnema kolmest pudelist vedelast šampoonist- wow eks?
Kingiks sain endale Lush'ist pärit Jason and the argan oil shampoo bar'i, mis lubab juukseid tugevdada, taastada ning anda neile pehmust ja läiget. Tahke šampoon nägi minu jaoks välja nagu pisikestest mullikestest kokku pandud seep, värvuselt oli roosa-lillakas ning kujult ümar. Peale armsa välimuse oli šampoonil väga tugev argaania õli lõhn küljes, mis jäi ka peale pesu juustesse.


Kui aeg oli juukseid pesta siis mõtlesin, et kuidas ma pesen enda juukseid selle kõva seebiga? ka see tõesti peseb juuksed puhtaks? kas see vahtu läheb jne. Minu üllatuseks oli vaja paar korda juukseid šampooniga õõruda ning juba olid kõik kohad vahtu täis. Peale pesu olid juuksed pehmed ja mõnusad, mis mulle veel väga meeldis oli see, et tavaliselt peale šampooni kasutan ma veel ka palsamit, et juuksed oleksid kergemalt kammitavad kuid seekord ma palsamit ei kasutanud ja juuksed olid väga kergelt kammitavad.
Siin on ka üks video kus näete kuidas tahke šampooniga enda juukseid pesta:


Igapäevaselt ma tahket šampooni ei kasuta kuna minu arvates on seda sobilik hoida pigem reisikotis. Alati kui kuhugi pikemaks ajaks lähen on seda mugav kasutada pluss see võtab kotis väga vähe ruumi seega kui plaanite reisima minna ja ei taha suuri šampoonipudeleid kaasa vedada siis soovitan soojalt pisikest Lushi tahket šampooni.

Mis teie tahkest šampoonist arvate? Kas olete varem kasutanud või tahaksite? :)

Kommentaare ei ole

Toetab Blogger.