Tosave clothes

Paar kuud tagasi võttis minuga ühendust selline leht nagu www.tosave.com ning nad pakkusid mulle oma lehelt kolme vabalt valitud riiet või asja. Kuna minu jaoks oli midagi sellist väga uus siis ei osanud ma midagi alguses arvata. Valisin piltide järgi 3 sobivat riiet endale ära ning jäin pakki ootama. Pakk jõudis kuskil kuu aega hiljem ning üllatas mind väga.

A few months back a page www.tosave.com contacted me and offered for me to pick 3 items or clothing from their page. This was very new for me, noone had ever done this before so at first I didn't even know what to do. Although I went trough with it, picked my 3 clothes and just waited for the package. The package arrived about a month later and it suprised me.Minu esimeseks valikuks sai kampsuni/tuunika/kleidi laadne asi LINK. Kodulehel oleva pildi järgi vaadates on tegemist väga pehme pika kampsuni/tuunikaga, millel on siis mõlemal pool lukud. Ootasin seda väga, kuna talv oli külm ja mul oli just taolist riiet väga vaja. Kohale jõudis sooja kampsuni/tuunika asemel roosa venivast materjalist pikk pluus/kleit. Valisin endale S suuruse ning see jäi mulle kahjuks veidike suureks kuid sellegi poolest meeldib mulle see väga. Riie on pehmest materjalist ja armsas beebiroosas toonis. Just praegustel päikesepaistelistel ilmadel on mugav sellise soojema tuunika/kleidiga ringi käia ning sinna kõrvale nahktagi lisada.

My first pick was a cardigan/tunic/dress-type clothing  LINK. Looking at the picture provided by the webpage it seemed to be a very soft and very long cardigan/tunic, which had locks on both sides. I was waiting for this very much since it was winter and the weather as always is cold and I really needed a clothing which is warm. But what arrived wasn't a cardigan/tunic at all, it was a pink long shirt/dress which was more of a strechy material. I picked the size of S and that was sadly a bit too big for me although I still really like it very much! The clothing itself is pretty soft and in a cute babypink tone. It's perfect for weathers like the current ones, you can add a leather jacket to it and it's good combo.


Teiseks valisin endale suure pehme salli LINK. Salliga jäin ma väga rahule välja arvatud see, et selle peal mingi veider plekk oli mis pesust tulles maha ei tulnud, õnneks on see väike ning mind väga ei häiri. Sall on suur ja pehme ning sobib väga sügis/kevad/talv salliks.

My second pick was a big soft scarf  LINK. I was very satisfied with the scarf excluding one thing, there was somekind of a stain on it which after washing didn't come off, luckily it's really small and doesn't really bother me. The scarf is indeed big and perfect for autumn/spring/winter times.


  Ning kolmandaks valisin ma endale roosa kleidi LINK. Pilte ma sellega teha ei saanud kuna absoluutselt kõik paistis kleidist läbi. Kleit on venivast materjalist ja väga õhukene, peale selle on ka kleidi õmblused väga segased?! Kuna hind oli sellel 3 eurot siis midagi erilist ma ei oodanudki aga kahju, et see nii palju läbi paistab. Minu riidekapis sellele kahjuks kohta ei ole.

And my third and last pick was a pink dress LINK. I couldn't do pictures with the dress cause you could see everything trough it. The dress itself is of a strechy material and is very thin and adding to that the stitchings are kind of bizarre?! Although including the fact that it cost 3 euros it's worth for the money, I wasn't expecting a princess dress but it's sad that it's so seetrough. There's no spot for that dress in my wardrobe.


Riietel on vägagi hinnale vastav kvaliteet on kuna iga riie maksis kuskil 3-5 eurot.
Hiljuti nägin veel ühe blogija blogi, kes samuti tosave'ga koostööd tegema hakkas ning tema valitud riided olid vägagi sobilikud talle ja ta oli nendega väga rahul. Oleksin pidanud ise ka veidike rohkem materjalide ja mõõtude kohta uurima. :)

The clothing have a nice price to quality ratio since every piece of clothing I got from there cost about 3-5 euros. Some time ago I saw another bloggers post about tosave and her picked clothes we're very fitting to her and she was very happy with them. I should've done more research myself about the materials and dimensions/size of the dress. :)

Kommentaare ei ole

Toetab Blogger.