April 30

Ilusat nädalavahetust kõigile! Kiiruga on kätte jõudnud 30. aprill ehk kohe, kohe on algamas maikuu ning seoses sellega peaks paljudel olema homme vaba päev aga minul seda pole sest lõpuks ometi on minust saanud tööinimene. 
Aprillikuu viimane nädalavahetus algas minul Haapsalu Maratoniga. Võtsin ette 10km distantsi kuna maratoniks ma veel valmis pole. Eesmärgiks panin endale tund aega, ilma tõttu võibolla natuke pealegi. Jooks oli väga raske- valus lörts näkku, tuul mere ääres, pori- ja vihmalombid. Kokkuvõttes läks jooks imehästi, minu tulemuseks sai täpselt 55 minutit, mis on täielik eneseületus.
Maikuu pärast olen ma väga elevil sest juba nädala alguses lähen ma Tallinnasse koolitusele. Edasi on pidevalt töö, töö, töö ja ühtegi nädalavahetust mul vabad ei ole. Kuu lõpus lähen esimest korda pulma, mida ma ootan ka ausalt öeldes väga. Loodan, et selleks ajaks on ilmad korras- palun taevaisa? 
Märkasin ka et homme hakkab pihta EBA2017 hääletus. Ma ei tea aga ma olen kuidagi niii põnevil sest olen aastaga palju edasi liikunud ning ka lugejaskonda suurendanud. Uurin ka veidike, et kas keegi minu blogi lugejatest EBA'le läheb? Tore oleks teiega kohtuda ning natukene vestelda. :)


Kommentaare ei ole

Toetab Blogger.