ARVUSTUS | Hairwonder juukseviimistlustooted


Eelmine kuu võttis minuga ühendust selline tore ettevõte nagu Puhas Kosmeetika ning nad pakkusid mulle proovimiseks Hairwonder juukseviimistlustooteid. Nagu näha siis võtsin ma pakkumine hea meelega vastu, ise mitte midagi viimistlustoodetest teades- oops.

Ennem minu arvamust tutvustan teile veidikene Hairwonder ettevõttet:
Hairwonder on spetsialiseerunud juuksehooldustoodete arendamisele alates 1985st aastast. Nende eesmärk on saavutada loomulikult terved, läikivad ja tugevad juuksed, samas austades tervet ja säästvat elusviisi. Toodetes kasutatakse kõrgeima kvaliteediga koostisaineid, väärtuslikke orgaanilisi ekstrakte ja nüüdisaegseid tootmismeetodeid. Hairwonder on esimene ja ainus juuksehooldusvahendite kaubamärk, mille kõik tooted on rikastatud vähemalt 8 orgaanilise koostisainega - kasvatatud ilma herbitsiidide ja pestitsiidideta. Kõik Hairwonderi tooted on parabeeni vabad ja ei ole testitud loomadel, mis on minu arvates üheks väga suureks plussiks.

Harwonder tooteid saate soetada endale puhaskosmeetika.ee lehelt.


Botanical tugev juuksevaht
Juuksevaht fikseerib soengu eriti tugevalt ning on kergesti väljakammitav.
Peale soengu hoidmise, hooldab ja tugevdab vaht juukseid ning lisab soengule kohevust.
Kasutamine: enne kasutamist loksuta. Pihusta väike kogus juuksevahtu peopesale ning kanna ühtlaselt rätikukuivadele juustele.
Juuksevahu andsin kohe enda poissõbrale, sest tema tegeleb rohkem enda soenguga kui mina ning on varasemalt juba juuksevahtu kasutanud. Vahul pole spetsiifilist lõhna nagu on näiteks juukselakkidel, mis on minu arvates ainult plussiks. Juustesse imbub vaht kiirelt ning ei jäta juustele 'kivistunud' effekti kuid samas hoiab juukseid väga hästi soengus.

Botanical elastne juukselakk
Juukselakk sobib elastse soengu jaoks, annab sära, tugevdab juukseid ning kuivab kiiresti.
Lakk on hõlpsasti väljakammitav ja ei muuda juukseid raskeks.
Kasutamine: pihusta kuivadele juustele vähemalt 25-30 cm kauguselt.
Kuna ma endale soenguid teha ei oska peale tavaliste patside siis professionaalset hinnangut ma ei oska tuua. Mina kasutasin lakki hobusesaba ajal, et enda beebikarvad juustesse kammida. Lisasin veidike lakki enda kammile ning kammisin juuksed pea pealt korda. Minul töötas lakk väga hästi, hoidis juukseid ilusti ning sama moodi ei kivistunud ära nagu paljud teised lakid teevad.


Kas olete Hairwonder tooteid kasutanud ning kui 'jah' siis kuidas rahule jäite? 

Kommentaare ei ole

Toetab Blogger.