ME

Minu blogist on viimasel ajal hakanud saama tüüpiline 'reklaamblogi' , mis on täis ainult erinevaid tooteid ning see on hakanud mind häirima. Otsustasin, et kirjutan nüüdsest vähem toodetest ning keskendun rohkem enda tegemistele. Tänase postituse idee oli mul tegelikult juba päris ammu aga kiire elu vahelt ei leidnud ma aega, et rahulikult istuda ja selle peale mõelda. Nüüdseks aga olen postituse valmis saanud ning tahan sellega ennast rohkem tutvustada ehk mõned faktid minu kohta. 

- Minu nimi on Anett ja ma olen 19 aastane ning näen välja nagu põhikooli õpilane? 
(Ei ole vist inimest, kes poleks mulle sellist 'komplimenti teinud').
- Olen 154 cm pikk (viimased andmed 2-3 aastat tagasi, võibolla olen nüüdseks veidike kasvanud).
-Blogimine, fotograafia, videode filmimine/monteerimine ja jooksmine- on minu peamised huvid/hobid. Peale nende on minu suureks kireks ka tubade disainimine ning seda teen ma hetkel päevast-päeva sims 4's. 
- Olen tegelenud spordiga juba 2010.aastast alates ja tänu sellele on mul kodus korralik hunnik medaleid ja võistlusnumbreid.
- Mul pole fotokaamerat seega kõik pildid ja videod, mis ma teinud olen on tehtud minu telefoniga.
-Ma kutsun enamus ajast sõbrannasid endaga ise linna, poodidesse, jalutama, sporti tegema jne. Väga harva juhtub seda kui sõbrannad ise mind kutsuvad. Ilmselgelt kuulun kõigil annoying friend list'i. :D
- Sellel aastal olen nomineeritud EBA noorteblogide kategooriasse ja ma olen väga põnevil, sest sellel aastal on minu parima sõbranna blogi nomineeritud-juhhu!
-Minu kass on mulle väga tähtis.
- Mu riietusstiil on väga casual. Enamus ajast kannan täiesti random riideid, näiteks kui on poodi minek või korraks nädalavahetusel linna vaja minna siis liigun ma kodust välja koduriietega.
- Mul on olnud aknega probleeme juba põhikoolist saadik. Alguses oli olukord ikka päris hull ning see mõjutas väga minu enesehinnangut, nüüdseks olen sellest üle ning ka nägu on märgatavalt parem.


- Mul on boyfriend kes on maaaailma parim inimene! (Ma võiksin temast kasvõi eraldi postituse kirjutada sest mul on nii palju head tema kohta öelda seega kui soovite veel BOYFRIEND TAG'i siis andke märku).
- Mulle meeldib vaadata igasuguseid filme peale nende kus on tulnukad, sõjad ja palju tulistamist.
- Ma olen suur vürtsikate toitude ja pastade fänn.
-Kui teid huvitab miks ma koolis ei käi siis mul on hetkel vaba aasta. Sügisest tahaksin kindlasti minna Tallinna Majanduskooli sotsiaalmeedia spetsialistiks õppima.
-Ma armastan valgeid jalanõusid väga!!
-Ma loen peamiselt Eesti blogisid ja just nende omi, keda ma ise olen ka päriselus kohanud. Lisan siia juurde ka selle, et tahaksin väga, et minu tutvusringkonnas oleks rohkem blogijaid seega palun kirjutage mulle blogijad ja saame tuttavaks. :)
-Mul on kodus hunnik huulepulki, mida ma kasutan ainult siis kui kaamera ette satun.

2 kommentaari

Toetab Blogger.