Monthly faves

 Aprillikuu on läbi saamas ning käes on aega teha kuu lemmikute postitus.
Seekord otsustasin, et ei hakka teile kümmet erinevat meigitoodet/toitu/laulu kirja panema vaid valin ainult ühe lemmiku, mis on mulle see kuu kõige lähedasem olnud.

Juuksehooldus: Dove 2n1 šampoon/palsam. Siiani kõige parem šampoon/palsam, mida ma kasutanud olen. Kõik vajalik on ühes potsikus olemas- juuksed jäävad pehmed ning peale pesu on kerge kammida. Hind jäi kuskil 2 euro juurde.
Näohooldus: Suureks üllatuseks leidsin just paar nädalat tagasi Babe Stop Akn näopuhastusgeeli vannitoast. Kunagi varasemalt olin seda kasutanud ning siis selle seisma jätnud kuna uued tooted tulid asemele. Toode puhastab ja hooldab aknelist nahka. Minul on siiani väga hästi toiminud. Näohoolduse kategooriasse ei suutnud ma ainult ühte toodet valida seega teiseks tooteks on Bioderma näovesi, mille sain endale kuu alguses. Näovesi võtab VÄGA hästi meiki maha ning puhastab nägu. Võrdlesin seda just hiljuti MOSSA näoveega, mis ei suutnud ripsmetušši nii hästi maha võtta kui Bioderma näovesi ning ma olen vägagi üllatunud. 
Kosmeetika: Essence colour correcting, mis peidab punased kohad nahalt. Mina kasutan seda iga kord kui endale meigi aluspõhja teen ning võin öelda, et jah see töötab ja peidab minu punased põsesarnad ära.
Huulepalsam: Baby Lips Dr. Rescue.
Vahepala: Ma arvan, et te ei oodanud sellist kategooriat aga viimasel ajal armastan ma vahepalaks süüa riisilaaste koos pähklivõiga ning sinna peale lisada banaane või midagi muud head- yum!
Saade: Eelmine nädal Germo juurde sõites jäi mulle silma, et paljud kirjutasid sellisest sarjast nagu 13 Reasons Why. Loomulikult otsustasin, et ka mina pean selle ära vaatama. Alguses üksi, pärast Germoga ning me vaatasime kogu sarja ära kuskil 3 päevaga kui ma ei eksi. Väga 'catchy' seriaal ning soovitan seda kindlasti kõigile.
Laul: Selena Gomez & Kygo- It Ain't Me.
App: Snapseed.
Random/suvaline asi: Lõpuks sain ka mina endale 'kõrrega purgi' ning i love it!!

Kommentaare ei ole

Toetab Blogger.