Sneak peek: EBA2017 Dress


Kuna kõik teevad juba EBA outfit postitusi siis mõtlesin ka mina selle teha ainult, et sneak peek versioonis. Hiljuti sai soetatud hunnik kleite endale ning nende hulgas oli ka üks väga ilus lumivalge kleit, mis on kaunistatud alläärest pitsiga. Materjal on kleidil mõnusalt õhuline ehk sobiv just ühte palavasse õhtusse. Pabistan natukene selle üle, et kleit on uhi-uus ja lumivalge- mis siis saab kui midagi mulle peale kukub? Aga samas ma ei saa igaveseks seda kleiti kappi jätta. ;)
Sel aastal on ka minu puhul üks uus uuendus, nimelt ei jäta ma oma välimust enda kätte seega on meik ja juuksed teise inimese vastuses. Olen väga, väga põnevil ja loodan, et 10'ndal on ilm Tallinnas soe ja päikseline. 


Täna on viimane päev valida välja oma lemmikblogi ning tema poolt hääletada ( http://eba.marimell.eu/ ). Minu blogi on välja toodud NOORTUKITEBLOGID'e kategoorias seega kõik kiiresti hääletama. Eelmine aasta suutsin jääda neljandaks ning ainult paar häält jäi kolmandast kohast puudu. 
Loodan Teie peale sest pisikene auhind annaks mulle väga, väga palju motivatsiooni juurde. :)

Aitäh Sulle!

5 kommentaari

 1. Kui vana sa oled?

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Olen täiesti 19 aastane. :)

   Kustuta
  2. Sel juhul väike küsimus, et miks kandideerisid noorteblogide kategoorias? Seal vist oli vanusepiirang 18a, kui õigesti mäletan. (ära võta seda halvaga)

   Kustuta
  3. Arvasin juba ette, et see küsimus tuleb.
   Tegelikult rääkisin juba varem Mari-leenuga sel teemal ja tema arvates oli see OK.
   Peale minu on seal ka teisi, kes on sama vanad kui mina ja ausalt öeldes mina selles probleemi ei näe. Noorukid on ikkagi alla 25 aastased inimesed nagu ütlevad ka bussipiletite soodustused :D
   Kui teised alla 18 aastased selles probleemi näevad, et ma seal kategoorias olen siis palun öelge seda kohe või mitte kunagi. :)

   Kustuta
  4. A no siis pigem kivi korraldajate kapsaaeda, kes võiks selgelt kirja panna selle õige vanusepiirangu. Aga selles on sul õigus, et nooruk on tõesti kuni 25 igalpool

   Kustuta

Toetab Blogger.