EBA 2017- make up, hair & outfit #1

http://www.photobooth.ee/
Minu EBA hommik algas juba kell 6 hommikul kuna viimased ööd olin väga kehvasti maganud ja harjunud ärevusest hästi vara tõusma. Kokkuvõtteks olin ma terve EBA päev üleväsinud ning tundsin ennast tõelise zombina.
EBA ettevalmistused algasid mul kuskil pool viis õhtul kui olime jõudnud Germoga Laura(Germo venna naine) juurde. Ning nagu alati naistel kombeks siis olin ka mina eelneval õhtul mõistnud, et ma ikkagi ei taha valge kleidiga minna ja varu varianti ka kapis polnud. Õnneks koosnes Laura pool kappi kleitidest ja me oleme ka samas suuruses seega sain ühe ilusa kleidi hoopis tema kapist endale selga. Edasi ei oskanud ma muud öelda ega teha ning usaldasin enda välimuse 100% Laura kätte.
Peale kleitide proovimist oli kell juba saanud kuus ning aeg oli päevituseks- miks? Sest, et ikka piltidel parem välja näha.
Päevituse jaoks kasutas Laura:
*St Moriz Professional Gradual Tanning Lotion
*Sunkissed Dark Bronze Instant Self Tanning Mousse
mida kandis peale spetsiaalse kindaga.
See oli minu esimene kogemus isepruunistajatega ja ma olen igati kui rahul sest siiani on mu jalgadel päevitus alles. 
Kui pruunistaja oli peal siis liikusime edasi juuste juurde. Enne lokirulle kammis Laura mu juuksed ilusti läbi ning lisas Paul Mitchell Super Skinny seerumit, mis lõhnas niiiii hästi, peale seda veel kaitseks spreid ja Schwarzkopf got2b Guard Angel Heat spreid ehk ikka korralikult tooteid. Lokkide jaoks kasutasime Remington lonic KF20i lokirulle.
 Pilte toodetest ja kogu protsessist mul kahjuks pole kuna koguaeg oli väga kiire ja kaamerat mul ju kaasas loomulikult polnud.
Jumestusega alustasime koheselt kui lokirullid peas olid. Kuna tegu oli õhtuse üritusega ning toimus see klubis siis tuli teha fotomeik. Kokku tegi Laura mulle meiki kuskil tund-poolteist  kui ma ei eksi. Selle aja jooksul leidsin enda jaoks uued lemmikud meigitooted, mis on nüüd minu kindlas wish listis.
Lõpptulemust nähes ei osanud ma midagi öelda. Tulemus oli WAO.. nagu tõesti.. see oli 100x parem kui mu lõpumeik sorry not sorry. Paljud tuttavad ütlesid hiljem, et nägin võõras välja aga enda arust olin ikka mina ise- lihtsalt ilusam mina.


Kõik tooted, mis mul näos olid:
JUMESTUSKREEM: M·A·C Studio Fix Fluid SPF 15 NC15 
PEITEKREEM: By Terry Terrybly Densiliss Concealer - Fresh Fair
KINNITUSPUUDER: Artdeco - fixing powder
KONTUUR: NYX HIGH DEFINITION BLUSH - Taupe
HIGHLIGHTERID: Anastasia Beverly Hills Glow Kit - Sweets
KULMUGEEL: Dipbrow Pomade by Anastasia Beverly Hills+Maybelline Brow Drama Sculpting Brow Mascara - Soft Brown
HUULEPLIIATS: NYX Slim Lip Pencil - Mauve
HUULEPULK: BY TERRY - ROUGE EXPERT -CLICK STICK NO4 Rose Ease
LAUVÄRVID: Anastasia Beverly Hills Glow Kit - Sweets+Make Up Store – Microshadow In Matte White+The Body Shop Christmas Smoky Eye Palette - Smoky Plum+Smashbox Photo Op Eyeshadow Singles - Black
SILMA LIMASKEST: NYX WONDER PENCIL - Light
GEELLAINER: Maybelline EYESTUDIO® LASTING DRAMA® GEL LINER
RIPSMETUŠŠ: Maybelline VOLUM' EXPRESS® THE ROCKET® WASHABLE MASCARA BLACKEST BLACK

Kuskil enne poolt üheksat saime soengu valmis, meigi näkku ja kleidi selga. Tulemus oli minu jaoks väga äge! Kahju ainult sellest, et aega polnud ennast pikemalt vaadelda ja pilte teha sest edasi tuli joosta bussile, et jõuda blogiauhindade jagamisele. ;)

Suur, suur aitäh Laurale, kes mind ilusaks. ❤
Kui kedagi peaks huvitama siis Laura kohta saate rohkem uurida Uustal PHOTO facebooki lehelt kus näete tema tehtud töid. Peale selle on lehel käimas ka erinevaid loose seega vaadake kindlasti üle. 

Kommentaare ei ole

Toetab Blogger.