EBA 2017EBA'le jõudsime Germoga kuskil 20.40 , mis oli minu jaoks kunagi niii hilja sest üritus avas uksed kell 19. Otsisime kiiruga rahva seast välja Hanna-liisa, Britteni ning Kirke, et terve minu seltskond oleks koos. Need esimesed minutid olid minu jaoks väga segased sest nagu eelmises postituses mainisin siis olin korralikult üleväsinud- paar minutit oli jäänud auhindade jagamiseni, minu telefon ainult värises sest kõik otsustasid mulle samal ajal kirjutada, järsku olid minu käes mingid nuudlikarbid, siis juba jäätis, peale selle ei suutnud ma inimesi jälgida ja üle-üldse ei saanud midagi aru. Ausalt ma polnud laksu all vaid see oli ärevusest ja sellest, et me jõudsime minu arvates jube hilja kohale.

Kuidagi hästi ruttu jõudis kätte see aeg kui mind kutsuti lavale- ma olin niiiii rõõmus! Ning see kuidas kõik mind vaatasid ja pildistasid. Amazing kogemus minu jaoks, tol hetkel suutsin mõelda ainult sellele, et teie hääletasite mind sinna lavale nagu whaaat?! tõesti uskumatu.

Those riisinuudlid krevettidega olid nii head ja vürtsikad- kindlasti uus lemmik, mida wok to walk'ist kaasa haarata. 

Ürituse poole pealt on teised blogijad juba kõik ära rääkinud ning ma olen paljudega nõus. Polnud nagu õige koht ja tunne, Ženja oli jama, vip oleks võinud kõikidele olla, jookide poole pealt oleks võinud peale alkoholi veel midagi olla ja blabla mis veel eks. Mis mind ennast kõige rohkem häiris oli see, et ma ei tundnud päris mitmeid blogijaid üldse ära ning vaevalt keegi üldse mind teadis nagu ma paljude blogidest lugeda võisin. Aga loodan, et tänu uutele blogijatele suunatud üritustele saame me rohkem tuttavaks omavahel.

Kui tuua välja paar asja, mis mulle EBA ürituse juures väga meeldisid siis kindlasti photobooth!! See aasta olid photobooth pildid palju paremad ja väga tore on endale mälestuseks paar 'lolli' pilti teha. Veel meeldis mulle enamus toidu/snäki valik ning see, et EBA on kujunenud meediaürituseks ehk palju pildistamist ja filmimist. Hiljem on lihtsalt tore end piltide pealt ülesse otsida.

Esikolmikutega jäin enamasti rahule. Natuke veider oli see, et ma isegi ei teadnud blogi, mis minu kategoorias teise koha sai. Teiste kategooriate omi ma ikka teadsin ning olin ka nende blogidesse varem sattunud. Õhtu lõpuks jäin ma endaga väga rahule ning olin õnnelik ka Anita võidu üle(telekaaas!!)- palju õnne! :)

Üleüldiselt meeldis mulle üritus ning tahaksin tänada väga Mari-leenu, kes viitsib üldse sellist suurt üritust korraldada.

Varastasin natukene pilte kuna ise ei teinud neid-oops!
Pildid: http://marimell.eu/eba-pildisadu-ja-otseulekanne/

Kommentaare ei ole

Toetab Blogger.