Esimene poolmaraton


Nagu pealkirjast näha siis täna oli päev mil ma jooksin oma esimese poolmaratoni-valisin selleks Võidupüha maratoni.
Hommik algas kahjuks halva enesetundega, mis mul eilsest õhtust alates oli ning öösel normaalselt magada ei lasknud. Üritasin end mitte sellest heidutada ning tegin endale ühe kiire tervisliku hommikusöögi ja ruttasin linna toimetama.
Kuna ilm oli hea, ainult natukene palju tuult oli siis valisin endale välja lühikesed püksid, pikakäistega särgi ja vöö kus sees oli telefon ja kaks geeli.
Kell 16.45 startisin jooksu Reiu puhkekeskuse juurest. Esimesed kilomeetrid olid metsas, kohati oli palju liiva mis tegi jooksu raskemaks. Metsast välja tulles otsustasin oma esimese geeli ära kasutada. Valisin endale välja SIS õunamaitselise geeli, mis maitses üllatavalt hästi ning polnud absoluutselt magus. Edasi läks jooks kuidagi kiirelt ning seda oli ka minu tulemustes näha, et kilomeetri aeg paranes. Joogipunkte oli hullult palju ning tihedalt- haarasin endale igast punktist vett, vahepeal arbuusi ja märja käsna millega oli hea end jahutada. 
Esimest korda tundsin tõelist raskust alles siis kui jäänud oli veel 5km - jalad olid väsinud ning geel seda ei oleks parandanud. Finiš tuli minu jaoks uskumatult kiiresti ning lõpus suutsin nii emotsioonaalseks minna, et rõõmsa näo asemel tuli nutt kurku ja hakkasin hoopis nutma(ei oota pilte). 
Kokkuvõtteks sain oma esimese poolmaratoni ajaks 2 tundi ja 5 minutit - AMAZING, ma olen nii õnnelik!
Peale jooksu sain tunda ka seda tunnet kui su jalad on ikka tõelised puujalad makaronid ning jah see tunne on hullem kui nädal aega järjest tööl käia aga samas olen ma nii uhke ja ei saa seda väikest ebamugavust pahaks panna.

Kommentaare ei ole

Toetab Blogger.