N.E.W Dental Clinic


Hei, hei! Mõtlesin teile täna natukene hambaarstidest ning ka oma uuest kogemusest kirjutada.
Kuu alguses sain teate, et olen võitnud endale kui ka oma sõbrannale tasuta hammaste pärlipesu Tallinnas N.E.W Dental Clinic'us. Ei osanud kohe midagi mõelda ning asusin esimese asjana googeldama, targemaks sain küll aga protseduuri väljanägemisest ei leidnud küll kuskilt juttu.

Mis on hammaste pärlipesu?
Pärlipesu ehk Air-Flow parandab ning puhastab suuõõne tervisliku seisundi. Hammaste puhastamisel kasutatakse spetsiaalset aparaati, mis puhastab hammaste pealispinda survestatud vee- ja õhusegu ning vastava pulbri abil. Pärlipesu mitte ainult ei poleeri hammaste pinda, eemaldades sealt ka hambakattu, pigmenti ja pehmeid ladestusi, vaid puhastab ka igemetaskuid kuni 5mm sügavuselt.


Käisin täna hommikul Tallinnas protseduuril ära, minu suureks üllatuseks oli kõik kuidagi liiga ilus.
Hambakliinik asus väga suures modernses majas ning oli parajalt pisike ning hubane nagu filmides. Uksest sisse astudes tundsin ette ära, et siin saab mugav olema. Eesruum oli väga hästi üles ehitatud- rahulik muusika käis ning suur akvaarium kaladega vaatas mulle vastu. Kõik oli kuidagi väga peen ning samas kodune. Kindlasti suureks plussiks oli klienditeenindaja ning ka arstide sõbralik olek.

Arstikabinetti minnes teadsin ma ainult seda, et peale protseduuri ei tohi ma kohe süüa ning paar päeva võivad hambad õrnad tunduda ning muud ei midagi. Õnneks ei pabistanud ega kartnud sest olen hambaarstidega harjunud ning ei näe neis midagi hullu. Toolile istudes rääkis arst minuga protseduurist lähemalt ning lausus, et kõik on täiesti valutu.
Suhu pandi mulle kummist 'asi'(millega enamus youtuber'id videosid teevad hetkel), mis hoidis mu suud nii lahti, et hambaid oleks ikka korralikult näha. Ja- ei see ei teinud mulle haiget ega pigistanud, mu suud absoluutselt. Peale seda pandi mulle ette prillid ning kaeti nägu ja kael/rind paberiga, et ma puhtaks jääksin. Esmalt tehti vist tavalise õhuga mu hambad üle (kui ma ei eksi) ning edasi liiguti Air-Flow süsteemi peale. Tundsin vahepeal natuke ebameeldivust, kui igemete juurest sügavamale mindi aga muu oli kõik täiesti talutav ja rahulik. Protseduur kestis kokku kuskil 15-20 minutit.
Kui kummi 'asi' suust välja võeti siis sain suu ära loputada ning siis tuli välja ka selline asi, mida ma ei osanud oodata- minu hambavahed veritsesid päris hullult. Arst ütles, et see on normaalne ning paari tunni pärast peaks see ära lõppema. Hambad olid kuidagi väga õrnukesed. Esimest korda sõin kuskil 2h hiljem saiakest ja see oli täiesti normaalne. Õhtu poole pähkleid juba süüa ei saanud sest ebameeldiv oli, sama ka hammaste pesuga kuna hambad olid ikka veel nõrgad.

Tunda on, et hambad on nüüd palju puhtamad ja vabamad kui ennem. Keelega üle käies on kohe teine tunne nagu hambad oleks ära lihvitud. Peale selle, et kõik hambavahed on täiesti puhtad on ka hamba pealsed heledamat tooni kui ennem ning tänu sellele tunnen ma end rohkem kindlamalt.

Kliinikust saime sõbrannaga kaasa kingiks ka hambaharja ning hambapasta, mis olid ilmselgelt mingid kallid kuid neid ma veel uurinud pole. Kokku oleks maksma läinud pärlipuhastus ainult minul üksi 95 eurot aga tänu facebookile vedas mul ikka tohutult.

Aitäh N.E.W Dental Clinic'u tiim, et andsite mulle sellise vägeva võimaluse! 

2 kommentaari

Toetab Blogger.