Back To School Haul

Koolini on vähem kui kuu aega jäänud ning ma ei tea kuidas teiega lood on aga mina olen kooliks 100% valmis. Esiteks sellepärast, et ma saan lõpuks ometi õppida midagi sellist, mille vastu on mul reaalne huvi olemas ning teiseks ootavad mind kapis uued kooliasjad, mida ma juba hirmsasti kasutama tahaksin hakata. 
Võin öelda, et esimest korda elus ostsin ma kõik vajalikud koolitarvikud kontoritarvete poest- uskumatu? ei üldsegi mitte. Usun, et paljud teie seast ostavad oma koolitarbed tavalisest toidupoest/koolilaadalt ning see on täiesti 'okei'. Hiljem tuleb lihtsalt arvestada, et enamustel klassist on samasugused kaustikud ja pastakad. Veel üks põhjus, miks ma varem enda koolitarbeid pole ostnud kontoritarvete poest on sellepärast, et olen alati arvanud, et spetsiaalsest poest ostes on alati kõik kallim.
Tegin oma selle aastased poodlemised ära Büroomaailmas ning ma ei tea kas mul vedas tohutult aga hinnad polnud seal absoluutselt krõbedad. Pood oli väga rahulik, klienditeenindajad abivalmid ning ei olnud meeletut trügimist klientide vahel.
Mis mina endale kooliks ostsin?

Alustuseks võitis minu südame pehmete kaantega, keskmise suurusega valge päevik, mis on niii armas. Hind oli sellel 4,99.- Jah, ma olen ikka veel päeviku inimene. Enamused lõpetavad päeviku kasutamise juba põhikooli lõpus/gümnaasiumis ära aga mina lihtsalt ei kujutaks elu päevikutta ette. Mulle meeldib väga märkida päevikutesse ära tunniplaane,trenne, töö aegu ja isegi sünnipäevi, et need mul meeles oleksid sest päevikusse vaatan ma ju iga päev. 
Kaustikute poole pealt valisin endale igati tüdrukulikud lilleliste/täpiliste kaantega vihikud. Silma jäi ka paar suuremat kaustikut, mille esikaant saab värvida seega korvi üks lõvi pildiga kaustik saigi. Hinnad jäid neil 0,49- 2 euroni.
Kuna pinalit mul polnud siis valisin endale välja ilusa tuhmroosa pinali, mis väljast vaadates paistab pisike aga sees omab kolme erinevat pliiatsitaskut. Hind oli küll natukene krõbe 9,99.- Pinalisse omakorda ostsin ma ErichKrause värvipliiatsid ja valgendaja, Stabilo tindipliiatsid, paar markerit ning joonlaua. Loomulikult unustasin ma teritaja ja kustukummi-oops!

Lõpetuseks valisin endale välja lumivalge registraatori, sinna sisse kilekaaned, kirjaploki, pisikesed värvilised järjehoidjad, Germole paar markerit ja kaustikud ning endale Stabilo no stress värvimisraamatu, milles on 80 lehekülge erinevaid kujundeid/mustreid, mida saab värvida. Hind oli sellel ainult 3,99.- mis on sellise raamatu kohta super odav. Hetkel on Büroomaailmas kampaania- ostes Stabilo värviraamatu ja 15 Stabilo tindipliiatsit saad kogu komplekti ainult 12 euroga seega vaadake kindlasti üle sest mina soovitan seda värviraamatut väga ning ka Stabilo tindipliiatsid on ühed mu lemmikud. 

Olen ise oma ostudega igati rahul ning tänan Büroomaailma end külla kutsumast. :) 

Kõiki Büroomaailma tooteid saate vaadata http://www.byroomaailm.ee/ kodulehelt või ise poodi minnes.

Kommentaare ei ole

Toetab Blogger.