I MOVED...again


Nagu pealkirjast lugeda siis jah, ma kolisin jälle Tallinnasse- uuel aastal uue hooga nagu öeldakse.
Tegelikult on vahepeal nii palju juhtunud, et ma ei tea kus otsast alustada. Juuli keskel leidsin endale Tallinnasse korteri ning mõtlesin, et võtan augusti alguse endale vabaks, et puhata natukene tööelust- mõeldud, tehtud. Mul vedas tohutult kuna sain kohe ka Tallinnasse endale töökoha ning seal alustan tööga juba järgmine nädal.
Vahepeal tuli Germo Soomest tagasi koos oma esimese autoga-juhhu! Ning tänu sellele saime me minna Lätti roadtripile. Tripile saime kaasa endaga gopro sessioni, millega oli hullult keeruline midagi pildistada sest ekraani sellel polnud. Aga selle eest ootab mind 100 monteerimata videoklippi, mis tuleb ennem järgmist nädalat kokku panna sest muidu jäävadki need arvutisse vedelema.

Peale Läti trippi kolisime Germoga Tallinnasse ning käisime läbi ka Tallinna Majanduskooli katsetelt. Katsed algasid päeval kell 12 ning kestsid minu jaoks poole seitsmeni õhtul. Testid läksid mul enda arvates hästi aga vestlus ei meeldinud kohe üldse mitte-kuna esiteks kõik venis ja teiseks vestlusel oli peale minu veel kolm kandidaati korraga. Minu üllatuseks sain järgmine päev teate, et OLEN KOOLIS SEES!!! Appi kui õnnelikuks see mind tegi ning siiani ei suuda seda uskuda. 
Nüüd on mul ainult üks küsimus, kuidas ma vastu pean kui ühes linnaotsas on kool, teises töökoht ja kolmandas kodu?
Vahepeal käisime Germoga ka Tallinna loomaaias ära kuna viimati käisin ma seal oma põhikooli aastatel ning sellest on päris pikk aeg möödas. Kokkuvõtteks on palju juhtunud ning oma kiirete tegemiste tõttu polegi ma blogisse jõudnud. Teile on mul ainult häid uudiseid kuna minuni on niiii palju erinevaid pakkumisi jõudnud ning olen ülimalt excited, et neid teile edasi anda.

Kommentaare ei ole

Toetab Blogger.