What i have been up to?

Kahe nädala pärast saab Tallinnasse kolimisest kuu aega ning siiani on mul kõik igati 'OK' olnud.
Ma pole veel päris üksinda tervet nädalat olnud sest alati kas on Germo minuga siin, mina Paides või Pärnus-on olnud ainult üksikuid päevi, mis ma olen sunnitud üksi olema nagu näiteks täna. Minu päevaplaan oli umbes selline: magasin poole 11'ni, koristasin toa ära, pesin pesu, tegin süüa, käisin postkontoris, tegin iluprotseduure(küüned korda, näomaskid, kreemitamised) ja pool päeva vaatasin Pretty Little Liars'ite 2 hooaega. Tundub igav aga tegelikult on see minu jaoks ideaalne sest ma saan puhata ja teha kõiki neid asju, mida ma tööpäeval teha ei jõua.   
Toitumine on mul korras ning ilma piimatoodeteta olen juba 2 kuud olnud. Sooja toidu üritan tavaliselt teha endale kaheks päevaks ette, et ma saaksin ka tööle toidu kaasa võtta. Olen endale leidnud hea ja kiire toidu ehk purgisupid. Ühest purgist jätkub mulle neljaks päevaks ning kõht püsib kaua täis. Hommikut alustan tavaliselt smuutiga, müsliga, pudruga või võikudega. Näksiks on olemas mul barankad, pähklid, porgandid, pisikesed jogurtid seega nälja ma ei jää. Peale selle kõige olen hakanud ka rohkem retsepte endale otsima ning üleeile proovisime Germo ja tema emaga esimest korda laktoosivaba/vegan banaanileiba teha-tulemus oli imemaitsev!
Rahadega on nii nagu on kuigi võib öelda, et eelmise nädala super riietepoodide sale shoppinguga läks enamus mu toiduraha minema ning üritan kuidagi see kaks nädalat vastu pidada ning mitte teiste toetusi vastu võtta.
Töö kohta nii palju, et tööd on palju ning kõik erineb väga minu eelmisest kohast. Eile olin ma kella 21.15ni tööl ning kuna bussidega liigeldes elan ma päris kaugel siis kell 22 koju jõuda tore pole ning paneb mind muretsema kuidas ma talvel hakkama peaks saama. Enda ohutuseks on mul olemas pipragaas ning kiired jooksujalad sest kortermajade vahel ning pimedal tänaval üksinda pole kindel liigelda.


Trenn on üks nendest punktidest millest ma ei oska midagi kirjutada. Ma lihtsalt pole mitte kui midagi teinud ning ometi on mind septembris ootamas Nike jooks. Motivatsiooni nagu pole ja ei viitsi end liigutada, eriti veel üksi olles, kuid ma üritan end rajale tagasi saada KUIDAGI.
Üheks suureks küsimärgiks on ka kindlasti sõbrad. Kirke ehk üks minu lähedasemad sõpru läheb Tartusse kooli ning oma 'vanade' sõpradega ma ei suhtle juba ammu. Loomulikult ajaga tulevad sõbrad, kuna mul ju uus töökoht ja kool aga eks see võtab aega.

Eelnevalt mainisin, et üksi olen ma harva ehk igal võimalikul vabal päeval üritan ma 'põgeneda' üksindusest ning sõita Pärnusse või Paide. Näiteks üks hommik tulin bussiga Tallinnasse tööle ning õhtul mõtlesin tagasi Paide minna ning seda ma ka tegingi. Paidesse kohale jõudes vaatas mulle vastu täielik sügisene ilm ning loomulikult olid mul kõige ebasoojemad riided seljas-juhhu! Nüüd ootan, et minu 4 pikka tööpäeva saaksid läbi ning saaksin juba tagasi minna.
Kuidas teil esimene aasta läks peale kodust välja kolimist? :)


Minu tegemistel hoidke silm peal:
Instagram'is- @blogbyanett
Facebookis- Blog By Anett Heinam

2 kommentaari

 1. Life is hard man, I know.
  Olen kõik ise juba läbi teinud, kõik see üksindus ja tööl rassimine, et kuidagi hakkama saada. Aga ei ole head ilma halvata ja vastupidi.
  Tuleb ise vastu pidada ja seista enda eest. Lõpuks loksub kõik paika ja ei pane tähelegi kui kõik on muutunud '' normaalseks''.
  Mine ikka jooksma ja võta ennast kokku (olin ise ka tugeva motivatsiooni puudusega mingit aega)
  Mis kõige tähtsam siis sõbrad tulevad ja lähevad, isegi kui sa oma '' vanade'' sõpradega enam nii aktiivselt ei suhtle siis südamesse sa jääd ikka, häid inimesi on raske unustada.
  Hoia pea püsti lilleke!!!

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Oiii nii tore, et mu blogi ikka veel loed aga tõsi sul on.
   Kindlasti läheb varsti kõik 'normaalseks' ja tavaliseks tagasi, harjumise värk lihtsalt.
   Aitäh toredate lausete eest-u made my day. :D
   Kalli, kalli ja ole tugev!

   Kustuta

Toetab Blogger.