Essence autumn/winter collection


September algas minu jaoks Essence sügis/talvise kollektsiooniga. Kollektsiooni märksõnaks oli 'metallic' ehk metalsed toonid ning seda on uues kollektsioonis päris kõvasti tunda. Toodete toonid sisaldavad endas peaaegu, et igat värvi- alustades metalsest tumesinisest ja lõpetades täiesti tavalise nude-ga.

Uue kollektsiooni huulepulkade sari oli minu jaoks päris suureks üllatajaks. Kui eelnevad aastad on välja toodud tumedamaid ja rohkem nude toone siis selle aasta kollektsioon omab endas rohkem erksaid värve. Palju on punast, roosat ja lillakaid toone. Minu valituks sai huulepulk toonis 05 so un-grey-tful. Tekstuur on huulepulgal kreemine mitte matjas ning jääb huultel rohkem pruun/nude/lilla segu kui lihtsalt tavaline tumelilla huulepulk.
Peale huulepulkade tuli välja Essence ka erinevate Vibrant Shock ja Metal Shock huulekreemidega.
Esimesest valisin endale klassikalise nude tooni, mida ma olen viimased nädalad pidevalt kandnud ning metalsest valikust lilla tooni, mis on tõsiselt BOMB. Huulekreemid jäävad huultel kerged ning katvus ja püsivus on 5+.
Ning viimaseks huuletooteks on soft contouring huulelainer toonis 11 sucker for grey, mis sobib ideaalselt eelnevalt mainitud huulekreemiga kokku. Lainer on tugeva pigmendiga ning jätab matise lõpptulemuse.


Küünte jaoks oli Essence välja tulnud hõbedaste küünepuudritega ning kinnitava pealislakiga.
Tõesti see oli minu jaoks midagi väga uut sest ma polnud varem midagi küünepuudritest kuulnud. Kogemusest nii palju, et alguses ei tulnud puuderdamine kohe üldse välja ning lõpptulemus jäi väga veider, kuid pikema katsetamisega sain palju nippe juurde ning ka lõpptulemus paranes. Kindlasti soovitan kõikidel küünte puuderdamist proovida sest see on tegelikult üks väga fun kogemus.

Kuid küünte poole pealt tuli välja ka sari nimega holo rainbow, milles on viis sädelevat küünelakki. Kokku on ühte küünelakki segatud mitu värvi seega värvikombinatsioon on vägev ja sarnaneb väga vikerkaare värvidega.


Ripsmetuššid on küll ühed asjad millest mul kunagi puudust ei tule ning just tänu Essencele. Ka sügis/talvises kollektsioonis olid kaks uut ripsmetušši- määrimiskindel & intensiivselt must ning määrimis- ja veekindel tušš. Mõlemad annavad ripsmetele ohtralt volüümi ning neid on hea kerge peale kanda.
Viimaseks tooteks on prismatic hololighter stick ehk highlighter-pulk, mis on lihtsalt i-m-e-l-i-n-e. Kerge on peale kanda ning jätab meigi lookile väga hea lõpptulemuse. Kindlasti üks minu lemmikutest selle aasta sügis/talv kollektsiooni toodetest.


Kõik eelnevad tooted, mis välja tõin ei maksa poes üle 4euro seega julgelt minge vaadake üle suurtemates poodides Essence tooted.
Ootan juba huviga uut kollektsiooni! :)

Kommentaare ei ole

Toetab Blogger.