BLOGMAS #1

Imekombel on jällegi käes esimene advent ning nagu näha siis minu 'advendi eri' postitused muutusid see aasta Blogmas'iks. Seega 4 järjestikku pühapäeva saate minult jõuludega seonduvaid postitusi nii toodete, traditsioonide kui ka soovituste kohta.
Mõtlesin, et huvitav oleks esimest adventi alustada meenutades, mida mina olen viimased aastad detsembrikuus teinud ehk minu detsembrikuu traditsioonid.ESITEKS kindlasti piparkookide küpsetamine. Iga aasta oleme vanematega kodus teinud suure laari piparkooke ja hiljem need ära kaunistanud. Vahet pole kas tainas on ise tehtud või ostetud poest sest piparkookide küpsetamine on alati väga tore ning toob jõulutunde peale.

TEISEKS olen ma suur jõulufilmide fänn. Juba mitmendat aastat järjest, istun ma neljapäeva õhtuti teleka ees ja vaatan "Üksinda Kodus" filme. Ka jõuluõhtul istun ma meelsasti pigem teleka ees, söön piparkooke ning joon glögi. Jõulufilmid ei ole minu jaoks tavalised filmid, mida ühe korra ära vaatan, vaid need pigem annavad mulle erilise jõulurõõmu tunde, mis teeb südame soojaks.

KOLMANDAKS jõulushoping!!! Nüüdseks olen ma jõuludel oma rahakotti kergendanud juba 4 aastat ning viimased aastad olen teinud seda koos oma parima sõbrannaga. Meie jaoks on see kuidagi traditsiooniks saanud, et käime kõik poed läbi ning ostame vanematele, poiss-sõbrale ning teistele sõpradele kingid koos ära. Kindlasti on see kulukas, kuid mis saaks parem olla, kui teistele head meelt oma kinkidega teha eks?

NELJANDAKS on kindlasti küünalde põletamine. Ma  nii väga naudin/armastan lõhnaküünalde põletamist! Tunnen, et küünlad tekitavad hästi rahuliku meeleolu, mis on jõuludel peamine. Hetkel kasutan ma vanillilõhnalist küünalt, mille Germo mulle Soomest tõi, kuid peagi saab see ka otsa. Lemmikud küünlad, mida oskan soovitada on kindlasti JOIK küünlad.

VIIENDAKS on toa kaunistamine tuledega. Tegelikult on minu toas alati jõulutuled kustus sest hoian hea meelega elektriarvet kokku. Mõnikord kui tahan tuba veidi mugavamaks teha siis panen need põlema kuid see juhtub haruharva. Traditsiooniks on see saanud ning mulle meeldib, et vähemalt tuba on kaunistatud.


Millised on teie detsembrikuu traditsioonid? 

Kommentaare ei ole

Toetab Blogger.