BLOGMAS #2 & kingiloosAlustasin oma teise advendi postitusega ikka hilinedes, aga mul on teile uudiseid!!
Nimelt nüüdsest alates on minu blogi domeeniks blogbyanett.com , mõtlesin selle peale tegelikult juba ammu, et kas tasub ära vahetada, kuna EBA autahvlil on minu blogi nimeks ju anetttttblog.blogspot.com . Laupäeva õhtul otsustasin võtta otsuse vastu ja muutsin domeeni ära. Olen tegelikult väga rahul, sest domeen pole enam pikk ja lohisev ning läheb blogiga väga hästi kokku.
Uudised lähevad veel edasi ning kuna detsembrikuu on minu jaoks täielik töökuu, siis üritan kõik postitused kiiresti valmis kribada. Mul on hea meel, et minuni on jõudnud jällegi üllatavalt palju kingitusi erinevate koostööpartnerite poolt pluss sinna hulka veel kingiloosid, mis olen eraldi võitnud. Ajapikku valin toodete seast oma lemmikud välja, mille kohta teen kindlasti eraldi postituse.

Huvitav on see, et kogu detsembrikuu väitel olen enda õhtusesse rutiini kaasanud VLOGMAS'ite vaatamise. Põnev on jälgida, mida teised teevad ning kuidas aega veedavad. Hetke lemmikud on mul MoreZoellaNiki DeMarVLOGTOWSKICostanySparklesBritt ErneweinJoel & Liina ja  Meie Käopesa pluss veel palju Eesti ja välismaa youtube'reid, keda ma iga päevaselt jälgin. Zoella vlogid on minu tõelised lemmikud juba pikka aega. Need on küll mahukad aga huvitavad, tore on näha kuidas tema jõuludeks valmistub. Eesti youtuber'itest vaatan rohkem neid, kes on vanemad ja endale hiljuti beebi saanud- ei, ma ei plaani midagi! Huvitav on jälgida, kuidas iga pere omamoodi pisikesega hakkama saab ja tarkuseterasid jagab.

Aga kuidas teiega on? Kas te vaatate youtube'reid ning kes on teie lemmikud vlogmas'i tegijad? 🎅


Jõulud on andmise aeg ning koostöös Essence tiimiga tahame me ühele teist kinkida Essence Thank You karbi. Karp sisaldab endas kosmeetikakotti, peegliga lauvärvipaletti, pintslit ja huulepulka. Kui sa soovid karpi endale kingiks võita siis vaata üle minu Instagram'i konto: @blogbyanett.

2 kommentaari

  1. Heyy! Kust ostsid oma blogi nime/domeeni? Ja palju maksid?������

    VastaKustuta
    Vastused
    1. Heii!! Ostsin zone.ee-st ning maksis kuskil 10eurot aasta. :)

      Kustuta

Toetab Blogger.