BLOGMAS #3

Hullumeelne, et jõulud on juba nädala pärast ning mul on ainult üks kingitus ära ostetud. Väga raske on leida just seda ühte sobivat kingitust, kui poodides on iga aasta samad komplektid müügil. Kuna minu arve on piiratud siis üritan leida võimalikult odavaid kingitusi, mis sobiksid kingituse saajaga väga hästi kokku- paras challenge eks?

Märkasin ka enda puhul suuremat muudatust, kui tavapäraselt on minu soovide listid täis olnud igasuguseid ilutooteid ja elektroonikat, siis see aasta on asjad hoopis teisiti. Seoses kolimisega olen avastanud endale jaoks sisustuspoed. Nelja kuuga, mis ma Tallinnas elanud olen, olen ostnud endale igasuguseid erinevaid sisustuselemente, et tuba kodusemaks muuta. Loomulikult on mul ka palju puuduseid, mida hirmsasti endale tahaksin ning ka sellepärast see aasta ootan jõuluvanalt pigem sisustust kui muud nodi. 


⭐ Ilus voodipesu on täielik must have! (H&M homeJysk)
⭐ Küünlaid kulub mul pidevalt sest nende põletamine tekitab minus rahulolu. Nagu ikka siis eelistan ma lõhnaküünlaid, mis toa mõnusalt vanilliseks teevad.
⭐ Valge klassikaline põrandalamp-kuna hetkel on minu toas ainult laelamp, mis kogu tuba valgustada ei suuda ning laua taga koolitöid teha on natukene vaevaline. (K-rauta.ee)
⭐ Suuremat sorti seinamaal/pilt, mis muudaks toa hubasemaks. (Kukupesa.ee)
⭐ Igasugused dekoratiivsed vaasid, padjad, korvid, kujukesed ja palju muud.


⭐ Suuremat sorti peegel, et ma enda ootd pildistada saaksin. :D
⭐ Dermosil'i toa aroom, mis on mul otsa saamas. (Dermosil.ee)
⭐ Vaip!! Põrandad on tihti korteris külmad ning üks väiksem valge vaip sobiks ideaalselt minu tuppa. 
⭐Voodikate- mida on mul lihtsalt nii väga järsku vaja. 

Millised on teie jõulusoovid?

Kommentaare ei ole

Toetab Blogger.