2018


Ilusat uut aastat, kallid blogilugejad!
Eelmine aasta panin kirja paar lubadust, mida ma nii väga täita soovisin. Aastake on vahepeal möödunud ning nüüd kirjutan teile postituse sellest kas ma olen jõudnud oma punktid täita ning millised on uued lubadused 2018 aastaks. 
Eelmise aasta lubadusi saate lugeda SIIIT!

Ilmselgelt jäi enamus lubadusi täitmata, sest 2017. aasta oli minu jaoks üks raskematest- väga, väga palju pingeid ning tegemisi, mida ma pigem ei meenutaks. Samas oli aastas ka palju positiivsust, nagu näiteks EBA kolmanda koha võit, kolimine, uus kool, tripp Soome ja palju muud.
Minu esimeseks lubaduseks eelmisel aastal oli autokooli tagasi minek, ning jah, ma ei teinud seda. Otsustasin, et lükkan selle kaugemasse tulevikku, sest hetkel puudub mul nii raha, kui ka tahe seda uuesti läbida.
Lubasin ka, et hakkan rohkem trenni tegema, mida ma ka tegelikult väga ei teinud. Küll aga sain läbitud esimese poolmaratoni ja väga edukalt, mille üle olen siiani uhke.
Kolmandaks soovisin leida endale töökoha ning osta kaamera, mida ma ikka veel ostnud pole- ei tea kuhu raha siis läks, kui vanemate juures elasin?!

Viimaseks punktiks tõin välja selle, et tahaksin olla enesekindlam, mida ma kindlasti olen. Suve lõpus kolimine, uus töökoht ja kool on mulle seda kuhjaga juurde andnud aga mitte piisavalt, sest eelistan olla ikka vaikne mina.


Kindlate kätega panen kirja 2018. aasta lubadused, ning üritan olla see aasta tublim ja need ka ära täita.

Esiteks nagu ikka siis 
ANETT PALUN HAKKA END LIIGUTAMA!!! Ehk siis jah, ma pean end kokku võtma ja leidma selle aja, et trenni minna.
Plaanis on see aasta avastada jõusaali ning treenida end tugevamaks, sest hetkel olen ma oma algfaasis tagasi...

VÄHEM MAGUSAT & ROHKEM ISE TEHA. Olen avastanud enda jaoks toidu tegemise, mis mulle ausalt öeldes ka väga meeldib. Tahan avastada uusi maitseid ning teha aina rohkem ise tervislikku toitu. Üritan uuel aastal ka vähem maiustada, sest tunnen juba praegu, et seda magusa stressi on too much.


ROHKEM LOODUST! Tahan uuel aastal näha rohkem loodust ja erinevaid kohti. Kindlasti enamus vabast ajast loodan veeta looduses, rabades või metsades jalutades. Lisan siia juurde ka selle, et ühistranspordi asemel kasutan IGA normaalse ilma korral jalgratast, sest fresh air is good for you and me.

Ning alati, 
PÜRGI UNISTUSTE POOLE! Seda ei tohi unustada ja unistada tuleb alati.

Loodan, et 2018. aasta tuleb Teil ja ka minul väga tore ning pigem positiivne, sest nagu ikka kombeks- uus aasta, uus mina.  :)

2 kommentaari

  1. Hey! Kust said oma blogi kujunduse?��

    VastaKustuta

Toetab Blogger.